Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Zahrada

Usnadněte si práci na zahradě a kolem domu pomocí správně zvolené techniky. Při úpravě zahrady a především pak trávníku vám přijdou vhod sekačky nebo křovinořezy. Oblíbenými pomocníky se rychle stanou i zahradní stroje jako drtiče dřeva nebo foukače listí. V případě, že si chcete dopřát chvilku relaxace, nepřehlédněte zahradní nábytek.

Zahrada a zařízení pro zahradu

Přesvědčte se sami, že si u nás každý najde toho správného zahradního pomocníka pro své projekty.

Sekačky do zahrady

V obsáhlé nabídce narazíte na množství sekaček, které vám usnadní, zpříjemní a zrychlí úpravu trávníku. K dispozici jsou křovinořezy nebo například sekačky na trávu. Porozhlédnout se můžete i po strunových sekačkách nebo modelu s akumulátorem.

Sekacka na zahrade

Bohaté množství zahradních strojů

Kromě sekání existují i další činnosti, které k péči o zahradu neodmyslitelně patří. Praktickým strojem je třeba vertikutátor nejčastěji poháněný elektromotorem, který trávník hloubkově provzdušní. Při jeho výběru zohledněte velikost upravované plochy, příkon, pracovní šířku spolu s počtem válců a nožů.

Na podzim, kdy je zahrada plná nežádoucího listí jistě oceníte fukar na listí. Většinou má tři funkce – foukání, drcení a vysávání. Proto je důležitý nejen výkon motoru, ale také hmotnost a velikost sáčku na sběr nežádoucího odpadu.

S likvidací dřevního odpadu vám na zahradě pomůže zahradní drtič, přičemž rozdrcené větve pak můžete použít na mulčování nebo kompost. Při výběru věnujte pozornost maximálnímu průměru vloženého odpadu, možnosti manipulace díky kolečkům, příkonu a materiálu nádoby pro vkládání větví. Levnější verze zahradních drtičů používají pytle, dražší pak plastové boxy.

Fukar na listi

Práce se dřevem a úprava živého plotu na zahradě

Prořezávání větví a kácení stromů vám značně usnadní pila. Vybírat můžete mezi benzínovými, elektrickými a akumulátorovými modely. Rozhodovat byste se však měli i podle dalších parametrů, včetně výkonu, hmotnosti, délky lišty a snadné demontáže. 

K přípravě dřeva na topení nebo pro jiné účely jsou vhodné štípače v horizontálním a vertikálním provedení.

S šikovnými nůžkami můžete vzít svůj plot útokem. Na výběr jsou elektrické nebo akumulátorové nůžky na živý plot. Při výběru se zaměřte také na příkon, délku lišty i hmotnost, která by měla být co nejnižší pro pohodlnější manipulaci. Skvělým bonusem je i možnost nastavení rukojeti.

motorova pila na zahradu

Pomocníci na zahradu pracující s vodou

V případě, že chcete přečerpávat vodu z bazénu nebo třeba studny, oceníte parťáka, jako je čerpadlo v benzínové nebo elektrické formě.

Vysokotlaký čistič, známý jako vapka, se pomocí silného proudu vody postará o vyčištění různých povrchů. Dle vlastních preferencí můžete zvolit elektrický nebo akumulátorový tlakový čistič.

Zahrada - Nábytek pro odpočinek a relaxaci

Místo pro odpočinek a relaxaci můžete doplnit zahradním nábytkem. Vyberte si z široké nabídky zahradních křesel, lavic, stolů a lehátek. K dispozici jsou také houpačky, slunečníky nebo doplňky jako potahy. Většina nábytku nabízeného v této kategorii je vhodná i na terasy nebo balkony.

zahradni nabytek na zahradu

Oblíbená činnost v podobě grilování

Mezi oblíbené zahradní činnosti patří bezpochyby grilování. Vyberte si gril vhodný na zahradu i terasu, který vyhoví přesně vašim potřebám.

gril na zahradu

Ostatní potřeby do zahrady

Práci na zahradě můžete navíc vyladit k dokonalosti dalším vybavením. Takové rukavice, postřikovače nebo třeba úložné zahradní boxy určitě nejsou k zahození.

39 Kč
14 999 Kč
Všechny filtry

602 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.