Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Zahrada

Usnadněte si práci na zahradě a kolem domu pomocí správně zvolené techniky. Při úpravě trávníku vám přijdou vhod sekačky nebo křovinořezy. Oblíbenými pomocníky se rychle stanou i zahradní stroje jako drtiče dřeva nebo foukače listí. V případě, že si chcete dopřát chvilku relaxace, nepřehlédněte zahradní nábytek.

Pohodlnější a snadnější práce na zahradě

Přesvědčte se sami, že si u nás každý najde toho správného zahradního pomocníka pro své projekty.

Sekačky

V obsáhlé nabídce narazíte na množství sekaček, které vám usnadní, zpříjemní a zrychlí úpravu trávníku. K dispozici jsou křovinořezy nebo například sekačky na trávu. Porozhlédnout se můžete i po strunových sekačkách nebo modelu s akumulátorem.

Sekacka na zahrade

Bohaté množství zahradních strojů

Kromě sekání existují i další činnosti, které k péči o zahradu neodmyslitelně patří. Praktickým strojem je třeba vertikutátor nejčastěji poháněný elektromotorem, který trávník hloubkově provzdušní. Při jeho výběru zohledněte velikost upravované plochy, příkon, pracovní šířku spolu s počtem válců a nožů.

Na podzim jistě oceníte fukar na listí, který vám pomůže zbavit se nežádoucího listí. Většinou má tři funkce – foukání, drcení a vysávání. Proto je důležitý nejen výkon motoru, ale také hmotnost a velikost sáčku na sběr nežádoucího odpadu.

S likvidací dřevního odpadu vám pomůže zahradní drtič, přičemž rozdrcené větve pak můžete použít na mulčování nebo kompost. Při výběru věnujte pozornost maximálnímu průměru vloženého odpadu, možnosti manipulace díky kolečkům, příkonu a materiálu nádoby pro vkládání větví. Levnější verze zahradních drtičů používají pytle, dražší pak plastové boxy.

Fukar na listi

Práce se dřevem a úprava živého plotu

Prořezávání větví a kácení stromů vám značně usnadní pila. Vybírat můžete mezi benzínovými, elektrickými a akumulátorovými modely. Rozhodovat byste se však měli i podle dalších parametrů, včetně výkonu, hmotnosti, délky lišty a snadné demontáže. 

K přípravě dřeva na topení nebo pro jiné účely jsou vhodné štípače v horizontálním a vertikálním provedení.

S šikovnými nůžkami můžete vzít svůj plot útokem. Na výběr jsou elektrické nebo akumulátorové nůžky na živý plot. Při výběru se zaměřte také na příkon, délku lišty i hmotnost, která by měla být co nejnižší pro pohodlnější manipulaci. Skvělým bonusem je i možnost nastavení rukojeti.

motorova pila na zahradu

Pomocníci na zahradu pracující s vodou

V případě, že chcete přečerpávat vodu z bazénu nebo třeba studny, oceníte parťáka, jako je čerpadlo v benzínové nebo elektrické formě.

Vysokotlaký čistič, známý jako vapka, se pomocí silného proudu vody postará o vyčištění různých povrchů. Dle vlastních preferencí můžete zvolit elektrický nebo akumulátorový tlakový čistič.

Zahradní nábytek pro odpočinek a relaxaci

Místo pro odpočinek a relaxaci můžete doplnit zahradním nábytkem. Vyberte si z široké nabídky zahradních křesel, lavic, stolů a lehátek. K dispozici jsou také houpačky, slunečníky nebo doplňky jako potahy. Většina nábytku nabízeného v této kategorii je vhodná i na terasy nebo balkony.

zahradni nabytek na zahradu

Oblíbená činnost v podobě grilování

Mezi oblíbené zahradní činnosti patří bezpochyby grilování. Vyberte si gril vhodný na zahradu i terasu, který vyhoví přesně vašim potřebám.

gril na zahradu

Ostatní zahradní potřeby

Práci na zahradě můžete navíc vyladit k dokonalosti dalším vybavením. Takové rukavice, postřikovače nebo třeba úložné zahradní boxy určitě nejsou k zahození.

[Kč]
Všechny filtry

523 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited