- systém sečení 4v1
- šířka záběru 46 cm
- funkce pojezdu
- čtyřtaktní motor DUCAR OHV 150cc
- 7 pozice nastavení výšky sečení (centrální nastavení)
- sběrný koš 50 l s ukazatelem naplnění
- trávníky do velikosti 1 200 m²
Doporučené služby
Další možnosti financování

Benzínová sekačka s pojezdem FIELDMANN FZR 4615-20LIBES

Nezbytný pomocník pro krásný trávník
Investice do sekačky je investicí do budoucnosti vašeho trávníku. Díky odolné konstrukci a vysoce kvalitnímu výkonu si můžete být jisti, že váš trávník bude vypadat bezchybně po mnoho let. Benzínová sekačka FIELDMANN FZR 4615-20LIBES se může pochlubit záběrem sečení 46 cm a výkonným motorem DUCAR OHV 150cc, který bez námahy poseká i tu nejhustší trávu. Dokonale upravené zahrady tak dosáhnete během chvilky. Výšku sečení je možné nastavit na 7 různých pozic v rozsahu 25–75 mm. Délku trávy tak snadno splní vaše představy. Sekačka je vybavena funkcí pojezdu, takže se s ní i snadno manipuluje. Stroj je ideální pro pozemky do rozlohy 1 200 m².

Funkce 4v1
To však není vše. Tato sekačka je vybavena také řadou praktických funkcí, díky kterým bude sečení trávníku hračka. Systém 4v1 vám umožňuje vybrat si různých možností, jak s posekanou trávou naložit. Můžete ji sbírat do 50 l sběrného koše, využít zadního či bočního odhozu nebo zvolit variantu mulčování. Pro pohodlné zacházení si můžete madlo s měkčeným potahem nastavit do několika poloh. Ať už jste zkušený profesionál v péči o trávník, nebo teprve začínáte, tato sekačka je ideální volbou pro každého, kdo chce dosáhnout krásného a zdravého trávníku.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 150,0 cm3 |
| Výkon motoru | 2,60 kW |
| Typ motoru | Čtyřtaktní |
| Napětí baterie | 20,0 V |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion |
| Soft grip | Ano |
|---|---|
| Maximální rychlost | 3 km/h |
| Objem benzinové nádrže | 1,0 l |
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Objem olejové nádrže | 600 ml |
| Pracovní záběr | 460 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 25-75 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 1200 m2 |
| Objem sběrného koše | 50 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 7 |
| Objem benzinové nádrže | 1 l |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Manipulační madlo | Ano |
|---|---|
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ano |
| Systém 4v1 | Ano |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ano |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ano |
| Pojezd | Ano |
| Provedení šasi | Ocel |
|---|
| Hmotnost | 28,0 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.