Plotové nůžky, příkon elektromotoru 500 W, délka lišty 406 mm, střih do průměru 16 mm, systém bezpečnostních spínačů

Elektrické nůžky na živý plot Fieldmann FZN 2000-E
- lehké do ruky – hmotnost pouze 2,25 kg
- elektromotor s příkonem 500 W
- délka lišty 406 mm
- střih do průměru 16 mm
- vhodné pro úpravu většiny živých plotů a keřů
- spínač chodu pro větší bezpečnost

Pro snadnou úpravu živého plotu
S elektrickými nůžkami na živý plot Fieldmann FZN 2000-E se stanete profesionálním zahradníkem a vaše zahrada bude vypadat jako ze škatulky. Nůžky jsou vhodné pro úpravu naprosté většiny živých plotů a keřů. Navíc jsou opatřeny spínačem chodu, který zabraňuje samovolnému spuštění. Balení obsahuje též plastový kryt lišty.

Pro zahradníky i zahradnice
Nůžky vynikají nízkou hmotností a jsou proto vhodné i pro ženy. Svou kompaktností umožňují dobrou manipulaci i ze žebříku během úpravy keřů ve vyšších polohách. Výkonný elektromotor o síle 500 W si poradí i s hustým porostem u vzrostlejších keřů. Díky délce lišty 406 mm jde práce velmi rychle od ruky.
Obecné
| Typ přístroje | Nůžky na živý plot |
|---|
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Max. průměr střihu | 16 mm |
|---|---|
| Síla řezu do | 16 mm |
| Teleskopické madlo | Ne |
| Nastavení úhlu střihu | Ano |
Výbava
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Lišta na keře | 406 mm |
Energetické parametry
| Příkon | 520 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 2,3 kg |
|---|
5 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.