Benzinový křovinořez, typ motoru: 2 – taktní jednoválec 25.4 cm3, výkon motoru 0,70kW, dvě struny o průměru 2,4 mm, 3-zubý ocelový kotouč 44 cm, kapacita nádrže 0.8 l
Doporučené služby
1 999 Kč
1 652 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 666 Kč

Benzínový křovinořez Fieldmann FZS 3003-B
- dvoutaktní motor 25,4 cm³
- trojzubý ocelový kotouč 44 cm
- Twist & Go strunová hlava
- dvojitá rukojeť
- váha pouhých 6,6 kg

K sečení trávy i drobných dřevin
Křovinořez Fieldmann FZS 3003-B disponuje 2taktním motorem s obsahem 25,4 cm³. Je vybaven poloautomatickou strunovou vyžínací hlavou Twist & Go se dvěma strunami, díky které je možné sečení nejen vysoké trávy. Poradí si i s likvidací drobných dřevin nebo náletů – stačí hlavu vyměnit za ocelový trojzubec.

Komfortní práce
Váha 6,6 kg, nastavitelný popruh a široký úchop oběma rukama vám zajišťují velice komfortní sečení i na rozsáhlejších a zaplevelených plochách. Strunová hlava Twist & Go disponuje poloautomatickým posunem strun při sečení.
Obecné
| Typ přístroje | Křovinořez |
|---|
Výkon
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 25,4 cm3 |
| Výkon motoru | 0,70 kW |
| Typ motoru | Dvoutaktní |
Vlastnosti
| Nastavitelná rukojeť | Ano |
|---|---|
| Soft grip | Ne |
| Obouruční rukojeť | Ano |
| Pracovní záběr | 440 mm |
| Objem benzinové nádrže | 1 l |
| Systém sečení | Dvě struny |
| Nastavení úhlu hlavy | Ne |
Výbava
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Teleskopická rukojeť | Ne |
| Ramenní popruh | Ano |
| Náhradní struny v balení | Ne |
| 3zubý nůž v balení | Ano |
| Antivibrační systém | Ne |
Funkce
| Poloautomatický posun struny | Ano |
|---|---|
| Typ strunové hlavy | Rychlonavíjecí |
Rozměry a hmotnost
| Průměr struny | 2,4 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 6,6 kg |
3,1 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.