Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Podpora sportu a mládeže

PODPORUJEME
SPORT
A ROZVOJ DĚTÍ

podporujeme_sport-Koller_do_hlavniho banneru
podporujeme_sport-Logo_do_hlavniho banneru

Co je PLANEO Cup?

Největší a nejvýznamnější fotbalová událost pro mladé z celé České republiky. Mládežnický fotbalový turnaj, který přináší neuvěřitelnou příležitost několika tisícům fotbalistů a fotbalistek z celé země. Motivuje, objevuje nové talenty a podporuje všechny fotbalové nadšence. Navíc nemá v ČR ani ve světe obdoby.

V roce 2013 začínal velmi skromně s 28 týmy. V současnosti se rozrostl na úctyhodných zhruba 900 týmů s více než 18 tisíci hráči. Turnaj probíhá ve věkových kategoriích U8 až U13 a přináší širokou platformu pro rozvoj mladých fotbalových nadějí. Zároveň je svoji vysokou úrovní připravuje na potenciální profesionální kariéru. Princip PLANEO Cupu je velmi podobný tomu „dospěláckému“ FA Cup (což je nejstarší fotbalová soutěž na světě), kde se i týmy z nejnižších soutěží mohou probojovat do finálových zápasů s „A“ kluby.

Cílem PLANEO Cupu je podpora fotbalu jako takového a pomoc mladým fotbalovým talentům.

podporujeme_sport-1_foto

Proč je PLANEO součástí PLANEO Cupu?

Láska k fotbalu a vášeň pro sport pulzuje v srdci celé společnosti. PLANEO dlouho hledalo možnost, jak podpořit mladé sportovce a po Covidu chtělo dětem pomoci snadněji zvládnout návrat k pohybu. Když se objevila příležitost zapojit se do Poháru mládeže jako titulární partner, bylo toto spojení více než přirozené. A tak vzniknul PLANEO Cup.

PLANEO Cup je pro děti něco jako Liga mistrů, totální TOP ve světě mládežnického fotbalu. Nechybí emoce, střílení gólů, radost dětí i rodičů. Nadšení ze hry je cítit z každého klubu i jednotlivce. Pro PLANEO je velkou ctí přinášet radost do dětských srdcí a být při tvorbě fotbalových dějin. Z nejednoho kluka, který si kopal do balónu jen tak pro radost na plácku za domem, vyrostla slavná sportovní ikona. A protože kamenné prodejny PLANEO jsou přítomné v malých a středních městech po celé České republice, dává velký smysl, abychom podporovali takto koncipované lokální turnaje. PLANEO, s úsměvem pro všechny přináší lásku k fotbalu a rozzářené tváře dětí i jejich rodičů.

Každý ročník má zároveň své patrony (v minulosti to byli například Karel Poborský, Petr Kouba nebo Karel Krejčí) a potkat na turnaji můžete samozřejmě i známé fotbalové osobnosti. Historicky jsme tak mohli vidět osobnosti jako je Tomáš Ujfaluši, Jaromír Blažek nebo Jan Matoušek. Nad aktuálním ročníkem převzal záštitu legendární český kanonýr Honza Koller, který sám naprosto dokonale reprezentuje možnost posunu z „vesnické“ ligy do nejvyšší pater světového fotbalu.

FAČR – Fotbalová asociace ČR má zásadní roli v organizaci, rozvoji, podpoře a řízení celého fotbalu v České republice. Bez ní by PLANEO Cup nemohl fungovat. Zaštiťuje fotbalové soutěže na všech úrovních od profesionálních po amatérské, od mládežnických kategorií až po veteránské. FAČR byla založena v roce 1901, od roku 1907 je členem FIFA a od roku 1954 také UEFA. Její historie má více než 120letou tradici a může se pochlubit mnoha sportovními úspěchy (medaile z mistrovství světa, titul mistrů Evropy, zlato z olympijských her aj.).

podporujeme_sport-2_foto

Patroni, trenéři i známé osobnosti

PLANEO ale záleží nejen na začínajících talentech, ale i těm již ve sportovním důchodu skrze nadaci fotbalových internacionálů. Ta dává příležitost sportovcům, kteří již skončili s vrcholovým sportem a věnuji se edukativním přednáškám, prezentacím o správné životosprávě nebo mentálnímu koučinku. Jsme hrdi, že můžeme pomáhat i těmto fotbalovým legendám. PLANEO tedy podporuje sportovce nejen na začátku jejich kariéry, ale zároveň i na jejím konci.

podporujeme_sport-3_foto_patroni

Nevíte si s čímkoliv rady nebo vás zajímají další informace
ohledně našich poukazů?

Přijďte

na jednu z našich prodejen

Mapa prodejen

Napište

nám e-mail na
info@planeo.cz

Poslat e-mail

Zavolejte nám

+420 323 204 584
(Po–Pá: 9:00–19:00 hod.)

Zavolat