Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrický vertikutátor FIELDMANN FZV 4003-18E
- příkon elektromotoru 1 800 W
- nastavení hloubky práce
- dva vyměnitelné válce
- koš o objemu 48 l
- šířka záběru vertikutace 38 cm

Robustní vertikutátor s pevným šasi
Můžete svůj trávník pravidelně zavlažovat, sekat a hnojit, ale bez vertikutace nikdy nebude doopravdy dokonalý. Z dílny kvalitní české značky Fieldmann proto přichází model FIELDMANN FZV 4003-18E pyšnící se hned několika přednostmi. Je opravdu výkonný – s otáčkami až 3 000 za minutu, šíří záběru vertikutace 38 cm a košem o objemu 48 l hravě obhospodaří trávník až o 1 000 m², a to i za mokrého počasí, protože je vybaven stupněm krytí IPX4.

Dva vyměnitelné válce a nastavení hloubky
Součástí elektrického vertikutátoru FIELDMANN FZV 4003-18E jsou dva vyměnitelné válce – vertikutační válec s 16 nařezávacími noži a provzdušňovací válec s 24 pružinami. Zvolit si můžete takový, který váš trávník aktuálně potřebuje. Navíc můžete dle potřeby u FIELDMANN FZV 4003-18E i upravit hloubku práce od šesti do dvanácti milimetrů. Výsledkem bude v každém případě perfektně vyčesaný a provzdušený trávník se zdravě nařezanými drny, zbavený mechu i odumřelých zbytků.
| Typ přístroje | Vertikutátor |
|---|
| Typ motoru | Elektrický |
|---|
| Počet nožů | 16 |
|---|---|
| Vlastnosti madla | Sklopné madlo, Obouruční madlo, Měkčené madlo |
| Centrální nastavení pracovní hloubky | Ano |
| Typ pohonu | Elektromotor |
| Pracovní záběr | 380 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | -12 + 6 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 1000 m2 |
| Objem sběrného koše | 48 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 5 |
| Startér | Elektrický |
| Pracovní nástroj | Pružinový válec, Nožový válec |
|---|---|
| Počet pružin | 24 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Manipulační madlo | Ano |
| Centrální nastavení sečení | Ano |
|---|---|
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 1800 W |
|---|
| Provedení šasi | Plast |
|---|
| Materiál sběrného koše | Látka |
|---|
| Barva | Zelená, Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.