Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrický vertikutátor Fieldmann FZV 2004-E
- 2 výměnné válce – vertikutační a provzdušňovací
- příkon elektromotoru 1500 W
- šířka záběru 32 cm
- 4 pozice nastavení hloubky
- látkový koš o objemu 40 l

Jeden přístroj pro spokojený trávník
Zahradní vertikutátor od českého výrobce Fieldmann se uplatní na většině středně velkých trávníků okolo 800 m². Jeho nezměrnou výhodou jsou dva výměnné válce, díky kterým zvládne trávník provzdušnit i odstranit odumřelé a zplstnatělé části trávy. Změna z vertikutačního válce s 16 noži na provzdušňovací válec s 20 pružinami je navíc nenáročná. Snadné manipulaci pomáhá i nízká hmotnost přístroje – 8,5 kg.

Celoroční použití pro provzdušňování
Zatímco vertikutační válec se doporučuje používat pouze dvakrát ročně na jaře a na podzim, elektrický vertikutátor Fieldmann můžete díky provzdušňovacímu válci používat po celý rok. Díky 40l sběrnému látkovému koši, do kterého vertikutátor sebere odstraněné zbytky trávníku, bude navíc práce na zahradě rychle ubíhat. Přístroj umožňuje nastavit hloubku od -12 mm až do +4 mm, pracovní záběr je přitom 32 cm.
| Typ přístroje | Vertikutátor |
|---|
| Typ motoru | Elektrický |
|---|
| Počet nožů | 16 |
|---|---|
| Vlastnosti madla | Sklopné madlo |
| Centrální nastavení pracovní hloubky | Ano |
| Typ pohonu | Elektromotor |
| Pracovní záběr | 320 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ne |
| Pracovní hloubka | -12 + 4 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 800 m2 |
| Objem sběrného koše | 40 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 4 |
| Startér | Elektrický |
| Pracovní nástroj | Pružinový válec, Nožový válec |
|---|---|
| Počet pružin | 20 |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
| Manipulační madlo | Ano |
| Centrální nastavení sečení | Ano |
|---|---|
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 1500 W |
|---|
| Provedení šasi | Plast |
|---|
| Materiál sběrného koše | Látka |
|---|
| Barva | Zelená, Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.