Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Přehled způsobů plateb

Vyberte si přesně ten, který Vám sedí nejvíce

mp_01
mp_02

Hotově nebo kartou na prodejně

ZDARMA

Přijímáme platební karty Visa, Mastercard, Maestro, Diners Club International. V hotovosti u nás můžete platit v korunách a eurech.

mp_03

Na dobírku

39 Kč / 19 Kč
(ZÁSILKOVNA)

Objednávku uhradíte až v okamžiku jejího převzetí od dopravce. Externí přepravní společnosti nabízejí možnost úhrady dobírky jak platební kartou, tak hotovostí, nicméně upozorňujeme, že u některých externích přepravců nemůžeme zaručit možnost platby platební kartou z důvodu omezeného vybavení kurýrů v dané lokalitě nebo případných dočasných technických problémů.

mp_04

Kartou online

ZDARMA

Bezpečná platba přes šifrovaný přenos je jednoduchým způsobem úhrady. Platební karta musí být nicméně vydaná v EU, aby s ní u nás bylo možné platit.

mp_05

Apple Pay
Google Pay

ZDARMA

Tyto elektronické peněženky umožňují snadné a rychlé bezdotykové platby podobné těm s běžnou platební kartou. Chcete-li používat tuto platební metodu, je třeba mít uloženou platební kartu v aplikaci Google Pay nebo Apple Pay.

mp_08 mp_09
mp_06

Click to Pay

ZDARMA

Click to Pay je moderní platební služba, která zajišťuje rychlou a bezpečnou online platbu. Tato služba umožňuje uživatelům provádět platby na internetu jednoduše a pohodlně pomocí jediného kliknutí. S Click to Pay není třeba zadávat opakovaně údaje o platební kartě při každém nákupu, což zrychluje proces platby a eliminuje potřebu ručního vyplňování údajů.

mp_07

Na splátky

Úhrada objednávky na splátky je flexibilní platební možnost, která vám umožňuje rozložit náklady na vaši objednávku do více splátek. Tímto způsobem si můžete snadno a pohodlně pořídit požadované zboží nebo služby, aniž byste museli platbu hradit najednou.