Elektrická pila, výkon 2400 W, délka lišty 16"/405 mm, rychloupínací systém, bezpečnostní přestávka, automatické olejové čerpadlo, rozteč řetězu 3/8", rozměr řetězu 1,3 mm, hmotnost 5,15 kg
Doporučené služby
2 099 Kč
1 735 Kč bez DPH
Další možnosti financování
Platba na třetiny Twisto
3 × 700 Kč

Elektrická řetězová pila FIELDMANN FZP 2025-E
- lišta a řetěz Oregon
- délka pilové lišty 16"/405 mm
- bezpečnostní spojka motoru
- automatický olejový mazací systém
- příkon elekromotoru 2 400 W
- celková hmotnost 5,15 kg

Zařízněte se do toho
Vše u elektrické motorové pily Fieldmann FZP 2025-E je podřízeno snadnému používání. Extra silný motor Oregon s příkonem 2 400 W a kvalitní lišta o délce 40 cm zajišťují plynulý řez a pohodlnou práci, a to díky ergonomické rukojeti. Dlouhou životnost a minimální vibrace předurčují také robustní kovové převody. Bezpečnostní brzda řetězu se stará o jeho okamžité zastavení, jakmile uvolníte spínač. Samočinná je také olejová pumpa, která zajišťuje automatické mazání řetězu.
Obecné
| Typ přístroje | Řetězová pila |
|---|
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Pohon | Síť 230 V |
|---|---|
| Dělení řetězu | 3/8'' |
| Typ lišty | Oregon |
| Typ řetězu | Oregon |
| Opěrné zuby | Ocel |
Výbava
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Antivibrační systém | Ne |
Funkce
| Bezpečnostní brzda | Ano |
|---|---|
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ano |
Energetické parametry
| Příkon | 2400 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Délka lišty | 41 cm |
|---|---|
| Hmotnost | 5,2 kg |
Barva
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
4,8 z 5
hodnotilo celkem
8 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.