- benzínová řetězová pila
- prořezávání větví, řezání palivového dřeva
- kvalitní řetěz s automatickou olejovou pumpou
- snadná manipulace a údržba
- motor o obsahu 45 cm³
Doporučené služby
Další možnosti financování

Řetězová pila Fieldmann FZP 45016-B

Benzínová pila na prořezávání stromů
Při údržbě zahrady a okolí domu určitě oceníte práci benzínové řetězové pily Fieldmann FZP 45016-B, která se bravurně chopí jakékoli výzvy v prořezávání větví, řezání dřeva nebo kácení menších stromů. Tento výkonný stroj s motorem o obsahu 45 cm³ je skvěle vyvážený a nepříliš těžký. Tento dvoutaktní jednoválec nabízí výkon 1,75 kW.

Kvalitní řetěz s automatickým mazáním
Samozřejmostí benzínové pily FZP 45016-B značky Fieldmann je dobrá ovladatelnost, a to díky tvarované pogumované rukojeti, a snadná údržba. Kvalitní řetěz je mazán automatickou olejovou pumpou, čímž se snižuje tření a zvyšuje jeho životnost. Sílu mazání snadno nastavíte pouhým šroubovákem. Součástí balení této motorové pily je kalibrovaná nádoba pro přípravu palivové směsi v potřebném poměru a nářadí pro manipulaci s lištou a řetězem.
| Typ přístroje | Řetězová pila |
|---|
| Typ motoru | Benzín |
|---|---|
| Objem motoru | 45,0 cm3 |
| Výkon motoru | 1,75 kW |
| Rychlost řetězu | 24 m/s |
| Objem benzinové nádrže | 0,6 l |
|---|---|
| Objem olejové nádrže | 240 ml |
| Dělení řetězu | 0,325'' |
| Typ lišty | Fieldmann |
| Typ řetězu | Fieldmann |
| Opěrné zuby | Ocel |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Antivibrační systém | Ano |
| Bezpečnostní brzda | Ano |
|---|---|
| Automatické mazání oleje | Ano |
| Rychlé napínání řetězu | Ne |
| Šířka vodící drážky | 1,5 mm |
|---|---|
| Délka lišty | 40 cm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.