Elektrické nůžky na živý plot, příkon 550 W, délka lišty 460 mm, střih do průměru 16 mm, bezpečnostní spínač, počet otáček: 1 500 ot/min

Elektrické nůžky na živý plot FIELDMANN FZN 2305-E
- příkon 550 W
- délka lišty 460 mm
- střih do průměru 16 mm
- bezpečnostní spínač
- hmotnost 2,5 kg

Nůžky na živý plot FIELDMANN
Jestliže potřebujete toho nejlepšího pracanta na úpravu vašeho živého plotu, elektrické nůžky FIELDMAN FZN 2305-E jsou tou nejlepší volbou. Elektrický motor s příkonem 550 W je dostatečně silný, aby se vypořádal i s hustším porostem. Lištu o délce 460 mm oceníte zejména při úpravě větších ploch. Nůžky na živý plot FIELDMANN FZN 2305-E mají hmotnost 2,5 kg a jsou krásně vyvážené, takže i delší práce není problém.
Obecné
| Určení | Živý plot |
|---|---|
| Typ přístroje | Nůžky na živý plot |
Výkon
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
Vlastnosti
| Max. průměr střihu | 16 mm |
|---|---|
| Síla řezu do | 16 mm |
| Teleskopické madlo | Ne |
| Nastavení úhlu střihu | Ano |
Výbava
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Lišta na keře | 460 mm |
Energetické parametry
| Příkon | 550 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|
4,2 z 5
hodnotilo celkem
13 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.