- příkon 1 300 W
- šířka záběru 32 cm
- 3 pozice nastavení výšky sečení
- plastový sběrný koš 30 l
- sklopné madlo
- hmotnost 8,35 kg
Doporučené služby
Další možnosti financování

Elektrická rotační sekačka FIELDMANN FZR 2031-E

Správná volba pro malé zahrady
O menší či členitější zahrady se postará nový model elektrické rotační sekačky FIELDMANN FZR 2031-E. Stroj s 1 300W motorem nabízí pracovní záběr 32 cm, snadno si tedy poradí se zatravněnou plochou o velikosti až 600 m². Výšku sekání je možné nastavit na 3 různé pozice - 20, 40 a 60 mm. Sekačka je vybaven plastovým sběrným košem o objemu 30 l, což je více než dostačující a nebudete muset přerušovat sekání kvůli vyprázdnění nádoby. Práci kolem domu či zahrady vám navíc zpříjemní měkčená rukojeť a velmi nízká hmotnost 8,35 kg. Po skončení údržby trávníku můžete sklopit madlo sekačky, čímž ušetříte místo v garáží, zahradním domku nebo v kufru auta při případném převozu.
| Typ přístroje | Zahradní sekačka rotační |
|---|---|
| Typ sekačky | Rotační |
| Typ motoru | Elektromotor |
|---|
| Nastavitelná rukojeť | Ne |
|---|---|
| Soft grip | Ano |
| Obouruční rukojeť | Ne |
| Pracovní záběr | 320 mm |
| Výškově nastavitelné madlo | Ano |
| Pracovní hloubka | 20 / 40 / 60 mm |
| Doporučená pracovní plocha | 600 m2 |
| Objem sběrného koše | 30 l |
| Poč. pozic nastavení výšky | 3 |
| Systém sečení | Nůž |
| Startér | Elektrický |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Teleskopická rukojeť | Ne |
| Manipulační madlo | Ano |
| Sklopné madlo | Ano |
| Boční výhoz | Ne |
| Systém 4v1 | Ne |
|---|---|
| Centrální nastavení sečení | Ne |
| Indikátor zaplnění koše | Ano |
| Mulčování | Ne |
| Pojezd | Ne |
| Příkon | 1300 W |
|---|
| Provedení šasi | Kov |
|---|
| Hmotnost | 8,4 kg |
|---|
| Barva | Černá/Zelená |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.