Slevový kupón
Další možnosti financování
SFR 9650BK
Duální horkovzdušná fritéza


Zdravější vaření bez nepříjemného zápachu
Horkovzdušná fritéza se stane všestranným pomocníkem při každodenní přípravě jídel. Kromě fritování dokáže také péct, grilovat a ohřívat. Díky cirkulaci horkého vzduchu jsou pokrmy rovnoměrně propečené, přičemž si zachovávají svou šťavnatost, chuť i vůni.
Klíčové vlastnosti
- souběžná příprava hlavního chodu i přílohy
- celkový objem 9 l nebo 2× 4,5 l
- 8 volitelných programů
- rozsah nastavení teplot 80 - 200 °C
- funkce SyncFinish pro synchronizaci dokončení přípravy
- vysoký výkon 2 700 W

Prostorný koš s přepážkou
Ve velkém 9litrovém koši snadno připravíte jídlo pro celou rodinu. Díky vyjímatelné přepážce lze vnitřní část snadno rozdělit na dvě komory, přičemž každá z nich může mít samostatně nastavenou teplotu i program. Hlavní chod a přílohu tak dokončíte zároveň.
Programy pro snadné vaření
Duální horkovzdušná fritéza Sencor SFR 9650BK má k dispozici 8 přednastavených programů pro pohodlnou přípravu steaků, ryb, pizzy, hranolek, mořských plodů, kuřecích paliček, pečiva nebo zeleniny. Pokud chcete mít výsledek plně pod kontrolou, lze si ručně nastavit čas i teplotu, a to v rozmezí 80–200 °C a 1–60 minut.

Jednoduché a přehledné ovládání
Velký digitální displej zajišťuje snadnou orientaci při ovládání a ikony jednotlivých pokrmů vám pomohou zvolit program naprosto intuitivně. Pokud vám přednastavené hodnoty nevyhovují, čas i teplotu si můžete pohodlně upravit podle potřeby.


SyncFinish a Match pro sladěné vaření
Funkce SyncFinish dokáže sjednotit čas dokončení pokrmů v obou koších, i když mají nastavené různé programy nebo teploty – obě jídla tak budou hotová naráz. Pokud připravujete stejné pokrmy, můžete využít funkci Match, která jednoduše zkopíruje nastavení mezi koši. Po dovaření se fritéza sama vypne, což přispívá k bezpečnému používání.
Náhledové okno pro snadnou kontrolu
Duální horkovzdušná fritéza Sencor SFR 9650BK má velké průzorové okno, díky kterému můžete neustále sledovat průběh přípravy. Vnitřní osvětlení usnadňuje pohled na pokrm bez nutnosti otevírat koš a narušovat proces vaření.


Snadné čištění bez námahy
Nepřilnavý povrch výrazně omezuje připalování potravin, takže je údržba rychlá a jednoduchá. Fritovací nádobu, mřížky i přepážku můžete pohodlně umýt v teplé vodě se saponátem, případně je vložit do myčky nádobí.
Obsah balení
- fritéza s košem
- vyjímatelná přepážka
- fritovací mřížky

| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Duální fritéza | Ano |
| Ovládání | Dotykové |
| Vlastnosti | Vnitřní osvětlení, S průhledným okénkem, Oddělené varné zóny, Nádoba vhodná do myčky |
| Objem nádoby | 9,00 l |
| Maximální teplota | 200 °C |
| Minimální teplota | 80 °C |
| Displej | Dotykový |
|---|
| Počet programů | 8 |
|---|---|
| Funkce | Dvojí vaření, Automatické programy, Regulace teploty, Automatické vypnutí, Časovač |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 2700 W |
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 29,70 cm |
|---|---|
| Šířka | 37,40 cm |
| Hloubka | 38,90 cm |
| Hmotnost | 7,3 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.