Máte rádi smažené pokrmy? Teď si je můžete vychutnat bez výčitek! Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 6600SS vám pomůže připravit zdravější alternativu smažených dobrot pomocí cirkulace horkého vzduchu, která nevyžaduje nadměrné použití tuků a olejů. Výborně z ní chutnají řízky, hranolky i pečené pokrmy. Ovládání je pomocí doteku a nabídne hned 10 přednastavených programů. Veškeré informace pak uvidíte na prostorném LED displeji. Nabídne vnitřní objem 6,5 litrů. Navíc ji můžete propojit s vaším telefonem a nastavovat ji pomocí mobilní aplikace.
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování
Elegantní a zároveň chytrá horkovzdušná fritéza

Hlavní parametry produktu:
- intuitivní ovládání s dotykovými ovládacími senzory a LED displejem
- kompatibilní s mobilní aplikací Sencor HOME
- rychlé zahřátí již za 3 minuty
- 10 volitelných programů
- systém zdravého fritování bez použití oleje
- rozsah nastavení teploty 80–200 °C
- povrch chladný na dotyk
- automatické vypínání
- časový spínač na 60 minut se zvukovou signalizací

Ovládá se snadno a rychle
Ovládání nebylo nikdy snazší. Dotykový ovládací panel má výbornou odezvu a reaguje již na lehké stlačení. Je opatřen grafickými ikonami a prostorným LED displejem. Nabízí hned 10 přednastavených programů, individuální donastavení každého z nich i funkci časovače.

Chytrá fritéza
Ovládání pomocí mobilní aplikace posune vaše vaření s horkovzdušnou fritézou Sencor o stupeň výš. Zjednoduší vám práci a otevře dveře do nové dimenze vaření. Z mobilní aplikace si navolíte programy, změníte teplotu i dobu vaření. Během vaření nemusíte chodit k přístroji, stačí jen otevřít aplikaci a vše v ní uvidíte. Upozorní vás na konec programu a ukáže i zbývající čas vaření.

Bezstarostná příprava jídel a smažených pokrmů
Na prostorném ovládacím panelu naleznete 10 přednastavených programů, které jsou obohacené o ikony, které vám pomohou ve snadné orientaci. Můžete si vybrat z programů pro vytvoření křupavé pizzy, domácích hranolek, vyzkoušet programy pro pečení i si zkusit upéct sladký dezert.

Vlastní nastavení
Umí se přizpůsobit veškerým vašim požadavkům. Nejen, že disponuje úpravou teploty a času u každého přednastaveného programu, navíc vždy budete mít o probíhajícím programu perfektní přehled díky aplikaci i prostornému LED displeji.

Horký vzduch a jeho cirkulace
Rovnoměrných výsledků nejen při smažení a pečení dosahuje fritéza Sencor díky vymakané technologii cirkulace horkého vzduchu. Ten se dostane ke každému kousku jídla a vykouzlí dokonale křupavou kůži na pečeném kuřeti, ufrituje zdravé hranolky i upeče sladký dezert.

Kompaktní přístroj
Kompaktní rozměry a elegantní design vás doslova nadchnou. Fritézu lze využít víceúčelově a nezabere takřka žádné místo. Ač se zdá býti malou, nabídne velkorysí vnitřní prostor 6,5 litrů, a postačí tak na přípravu pokrmů i pro vícečlenné domácnosti.

Výborná manipulace
Celý povrch fritézy je chladný na dotek i během používání tak, aby byla manipulace s ním co nejvíce pohodlná, a vám tak maximálně usnadnila přípravu jídel. Dozajista vás také potěší lehká údržba a vyjímatelná mřížka fritovací nádobky.

Obsah balení
- tělo horkovzdušné fritézy
- fritovací nádoba s vyjímatelnou mřížkou
| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Smart | Ano |
|---|---|
| Duální fritéza | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Vlastnosti | Nádoba vhodná do myčky |
| Objem nádoby | 6,50 l |
| Maximální teplota | 200 °C |
| Minimální teplota | 80 °C |
| Displej | Dotykový |
|---|
| Kompatibilita | Sencor home |
|---|---|
| Počet programů | 10 |
| Funkce | Regulace teploty, Časovač, Automatické vypnutí, Automatické programy |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1600 W |
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 33,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,00 cm |
| Hloubka | 36,00 cm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Barva | Černá/Nerez |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.