Doporučené služby
Další možnosti financování
SFR 6550BK
Horkovzdušná fritéza


Víceúčelový pomocník do kuchyně
Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 6550BK je stvořena tak, aby zastala hned několik funkcí – umožňuje fritování, pečení, vaření i ohřívání. Pokrmy připravuje s minimem nebo bez použití oleje, takže jsou zdravější.
Klíčové vlastnosti
- objem: 6,5 l
- výkon: 1 600 W
- intuitivní ovládání s dotykovým LED displejem
- rozsah nastavení teploty 80 - 200 °C
- 10 volitelných programů
- systém zdravého fritování bez použití oleje
Přehledné a pohodlné ovládání
Dotykové senzory v kombinaci s velkým LED displejem a grafickými ikonami zajišťují snadné a intuitivní ovládání. Přístroj nabízí časovač až na 60 minut a bezpečnostní automatické vypnutí doplněné zvukovou signalizací.


Přednastavené programy pro skvělý výsledek
Deset přednastavených programů umožňuje pohodlnou přípravu různých pokrmů. Po zvolení režimu se automaticky nastaví čas i teplota, přičemž obě hodnoty lze v případě potřeby upravit ručně.
Kompaktní a snadno udržovatelný design
Kompaktní provedení doplňuje fritovací nádoba s kapacitou 6,5 l, která umožňuje přípravu jídel až pro 5 osob. Fritéza nezabere mnoho místa ani v menší kuchyni a díky nepřilnavému povrchu se také snadno čistí.


Bezpečnost při každém použití
Pro maximální ochranu fritéza disponuje automatickým ukončením programu. Povrch zůstává chladný na dotek i během provozu, takže nehrozí popálení. Ergonomicky tvarované madlo zároveň umožňuje pohodlné a bezpečné vyjmutí fritovací nádoby.
Praktický kovový vnitřek
Kovové vnitřní provedení zvyšuje odolnost při vysokých teplotách a usnadňuje čištění. Zároveň minimalizuje vznik a ulpívání pachů, které by mohly ovlivnit chuť připravovaných jídel.


Čištění bez námahy
Díky nepřilnavému povrchu je čištění fritézy rychlé a pohodlné. Fritovací nádobu lze snadno vyjmout a umýt ručně nebo v myčce nádobí.
Obsah balení
- tělo horkovzdušné fritézy
- fritovací nádoba s podložkou

| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Duální fritéza | Ne |
| Ovládání | Dotykové |
| Vlastnosti | Nádoba vhodná do myčky |
| Objem nádoby | 6,50 l |
| Maximální teplota | 200 °C |
| Minimální teplota | 80 °C |
| Displej | Dotykový |
|---|
| Počet programů | 10 |
|---|---|
| Funkce | Regulace teploty, Časovač, Automatické vypnutí, Automatické programy |
| Příkon | 1600 W |
|---|
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 33,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,00 cm |
| Hloubka | 36,00 cm |
| Hmotnost | 4,3 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.