Doporučené služby
Další možnosti financování
SFR 1250BK
Horkovzdušná fritéza


Multifunkční pomocník do každé kuchyně
Horkovzdušná fritéza Sencor SFR 1250BK je univerzální pomocník, který umí fritovat, péct, vařit i ohřívat – a to zdravěji bez použití oleje. Dva koše s nezávislým nastavením umožní připravit více jídel najednou, a šetří tak čas i energii.
Klíčové vlastnosti
- objem 2× 5,8 l (celkový objem 11,6 l)
- 10 přednastavených programů
- nastavení teplot 40 - 200 °C
- 60minutový časovač s automatickým vypnutím
- funkce SyncFinish pro synchronizaci košů
- systém fritování bez použití oleje

Zdravější smažení bez přepáleného oleje
Technologie fritování bez oleje nebo s jeho minimem eliminuje zápach i mastné výpary typické při běžném smažení. Cirkulace horkého vzduchu zajistí rovnoměrné propečení bez přepalujícího se oleje, zachová šťavnatost pokrmů uvnitř a dodá jim křupavost na povrchu.
Úsporný slim design do každé kuchyně
Úsporné slim provedení s vertikálně uloženými košíky šetří až 40% prostoru oproti běžným fritézám. Je ideální i do menších kuchyní, kde nezabere místo na lince a zároveň nabídne plnohodnotný prostor pro vaření.

Prostor pro celý oběd najednou
Díky dvěma košům, které lze rozdělit ještě na další dvě části, zvládne tento model připravit až čtyři jídla současně. Snadno tak nachystáte celý oběd i s přílohou najednou a výrazně si zkrátíte čas strávený vařením.


Ovládání, které zvládnete jedním dotykem
Barevný dotykový displej nabízí jednoduché a přehledné ovládání. Stačí jediný dotyk k výběru z přednastavených programů, případně si vše upravíte podle sebe – rychle, intuitivně a bez zbytečné námahy.
Dva koše, jeden čas dokončení
Chytrá funkce Sync Finish sladí čas přípravy v obou koších, aby byla jídla hotová současně. A pokud připravujete dvojitou porci, jednoduše zkopírujete nastavení z prvního koše do druhého jediným dotykem.

Chytré programy pro snadné vaření
Deset automatických programů, včetně režimů na steaky, ryby a hranolky, výrazně zjednodušuje práci. Po výběru programu fritéza sama zvolí optimální teplotu a dobu přípravy, takže dosáhnete perfektního výsledku.


Přizpůsobení nastavení dle potřeb
Díky ručnímu nastavení teploty v rozmezí 40–200 °C a 60minutovému časovači získáte plnou kontrolu nad přípravou jídla. Připravíte vše od ohřevu až po intenzivní pečení tak, aby výsledek odpovídal vašim potřebám.
Snadné čištění bez námahy
Nepřilnavý povrch košů brání přichytávání potravin, takže je po použití stačí opláchnout a otřít. Pro maximální pohodlí je můžete umýt i v myčce nádobí. Čištění je opravdu rychlé a jednoduché.

Obsah balení
- horkovzdušná fritéza Sencor SFR 1250BK
- rozdělovač košíků
- smažicí vložka

| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Smart | Ne |
|---|---|
| Duální fritéza | Ano |
| Ovládání | Dotykové |
| Vlastnosti | Vnitřní osvětlení, S průhledným okénkem, Oddělené varné zóny, Nádoba vhodná do myčky |
| Objem nádoby | 11,60 l |
| Maximální teplota | 200 °C |
| Minimální teplota | 40 °C |
| Displej | Dotykový |
|---|
| Počet programů | 10 |
|---|---|
| Funkce | Sušení potravin, Dvojí vaření, Automatické programy, Regulace teploty, Automatické vypnutí, Časovač |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 3000 W |
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 45,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 28,00 cm |
| Hloubka | 50,00 cm |
| Hmotnost | 9,7 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.