Snazší, rychlejší a zdravější příprava vašeho oblíbeného domácího jídla? S multifunkční horkovzdušnou fritézou NA221/00 Philips ano! Inovativní technologie Rapid Air prosmaží pokrmy do dokonalé křupavosti pouze za použití horkého vzduchu nebo jen velmi malého množství oleje. Oproti jídlům připraveným na oleji běžným způsobem nepoznáte rozdíl. Aktuální fázi přípravy můžete kdykoliv zkontrolovat okénkem, kterým uvidíte dovnitř. Přístroj smaží, peče, griluje, restuje, rozmrazuje a mnoho dalšího. Díky extra velkému košíku fritézy snadno najednou připravíte jídlo pro celou rodinu nebo početnou partu přátel. Pro stovky lákavých receptů navštivte mobilní aplikaci HomeID. Čištění přístroje je opravdu velmi snadné, protože odnímatelné části disponují nepřilnavým povrchem.
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování
Philips 2000 Series Airfryer 4,2l Digitální okno NA221/00

Křupavé zvenku, šťavnaté uvnitř

Technologie RapidAir Plus
Jídla z Airfryeru chutnají jako pokrmy smažené v oleji, ale obsahují mnohem méně tuku. Přístroj toho dosahuje díky unikátní technologii Rapid Air s deskou StarPlate pro optimalizaci proudění vzduchu.

Okénko pro sledování procesu vaření
Praktické okénko umožňuje kdykoliv nahlédnout dovnitř přístroje a zjistit, v jaké fázi se příprava oblíbeného pokrmu právě nachází. Neodhadujte, co se právě děje, ověřte si to snadno a bez námahy!

13 způsobů přípravy
S multifunkčním Airfryerem můžete smažit, péct, grilovat i opékat. Využijete jej dokonce jako mikrovlnnou troubu pro ohřátí pokrmu. Stovky lahodných receptů najdete v mobilní aplikaci HomeID.

Objem 4,2 l
Tato horkovzdušná fritéza díky kompaktnímu designu nezabere téměř žádné místo. Přesto disponuje objemem 4,2 l, se kterým naráz připravíte větší množství jídla – například 500 g hranolků nebo 6 kuřecích paliček.

Řízení teploty: 60 až 200 °C
Nastavte teplotu, kterou právě potřebujete. Přístroj disponuje širokým rozmezím teplot od 60 do 200 °C pro přípravu pokrmu k naprosté dokonalosti. Nastavení lze upravit dle aktuální potřeby.

Rychle a snadno se čistí
Deska StarPlate, kterou je Airfryer vybavený, má nepřilnavý povrch, který mimořádně usnadňuje celé čištění. Stačí jej umýt běžným prostředkem na mytí nádobí nebo prostě jen vložit do myčky.

Rychlejší než trouba
Běžná trouba v porovnání s Airfryerem neobstojí. Příprava pokrmů je v této horkovzdušné fritéze rychlejší až o 50 %. Kromě času ušetříte i energii – její použití je až o 70 % šetrnější.**
** Průměrné procentuální hodnoty na základě interního laboratorního měření s produkty Philips Airfryer; vaření jednoho kuřecího prsa (nastavení AF 160 C bez předehřívání) nebo filetu z lososa (nastavení AF 200 C, bez předehřívání) v porovnání s použitím trouby třídy A.

HomeID, aplikace s recepty v češtině
Bezplatná mobilní aplikace HomeID nabízí nepřeberné množství lahodných receptů, které jsou určené přímo pro váš Airfryer. Zdravější vaření nemusí být nudné! Každý recept je doplněný instrukcemi, které zahrnují konkrétní nastavení přístroje.

Až o 90 % méně tuku
Pokrmy z Airfryeru obsahují v porovnání s pokrmy připravenými běžným smažením s olejem až o 90 % méně tuku. Přístroj k přípravě totiž využívá horký vzduch a jen málo oleje, nebo dokonce žádný. *
* Ve srovnání s domácími hranolky smaženými v konvenční fritéze.
| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Vlastnosti | Nádoba vhodná do myčky |
|---|---|
| Objem nádoby | 4,20 l |
| Displej | Ne |
|---|
| Kompatibilita | HomeID |
|---|---|
| Funkce | Časovač |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1500 W |
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 29,30 cm |
|---|---|
| Šířka | 27,30 cm |
| Hloubka | 36,80 cm |
| Hmotnost | 4,4 kg |
| Barva | Černá, Stříbrná |
|---|
| Certifikace dTest | Ano |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.