- kapacita 10 l
- dotykové ovládání
- nastavitelná teplota a čas
- displej, časovač
- 9 přednastavených programů
- vnitřní světlo
- cyklonový ohřev
Doporučené služby
Další možnosti financování

Horkovzdušná fritéza Philco PHAO 1000

Všestranný pomocník
Horkovzdušná fritéza Philco PHAO 1000 nabízí mnoho funkcí, které překračují hranice tradičního fritování horkým vzduchem. S touto fritézou můžete grilovat celé kuře na otočném rožni, připravit chutné špízy, ohřát již uvařené jídlo, rozmrazit potraviny přímo z mrazáku nebo sušit sezónní ovoce, zeleninu či bylinky. Cyklonový ohřev dokáže efektivně rozproudit horký vzduch v celém prostoru, což umožňuje přípravu většiny jídel buď bez použití oleje nebo jen s jeho minimálním množstvím.

Intuitivní ovládání
Fritéza je vybavena přehledným LED dotykovým displejem s 9 automatickými programy pro jednoduché ovládání. Můžete si však také nastavit vlastní čas a teplotu podle svých potřeb. Díky vnitřnímu světlu lze kontrolovat průběh vaření bez nutnosti otevírat dvířka, což zabraňuje zbytečné ztrátě tepla. S širokým spektrem příslušenství, včetně otočného rožně, fritovacího bubnu, 3 mřížkovaných a 1 plného pekáče, ale také sady jehel na špízy, se Philco PHAO 1000 stává ideálním nástrojem pro přípravu rozmanitých a zdravých pokrmů.

Praktická horkovzdušná fritéza Philco PHAO 1000
S kapacitou 10 litrů a příkonem 1 500 W je Philco PHAO 1000 perfektním pomocníkem pro přípravu jídel pro celou rodinu. Povrch fritézy z nerezové oceli dodá vaší kuchyni moderní vzhled, zatímco kompaktní rozměry (37 × 34 × 34 cm) a hmotnost 8 kg zajistí skladnost a lehkou manipulaci se spotřebičem. Díky nepřilnavému povrchu nádoby a možnosti mytí příslušenství v myčce je údržba tohoto přístroje snadná a rychlá.
| Typ přístroje | Fritéza |
|---|
| Vlastnosti | Nádoba vhodná do myčky |
|---|---|
| Objem nádoby | 10,00 l |
| Kapacita košíku | 10,0 kg |
| Displej | Ano |
|---|
| Funkce | Časovač |
|---|
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1500 W |
| Povrch nádoby | Nepřilnavý |
|---|
| Výška | 37,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 34,00 cm |
| Hloubka | 34,00 cm |
| Hmotnost | 8,0 kg |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.