- nastavení teploty od 80 °C do 200 °C
- časovač a regulace teploty
- objem nádoby 3,5 l
- manuální ovládání
- příkon 1 500 W
- cyklonový ohřev
- barva: nerez
Doporučené služby
Další možnosti financování

Horkovzdušná fritéza Philco PHAF 3500

Lehká a chutná jídla
Horkovzdušná fritéza Philco PHAF 3500 nadchne každého, kdo si potrpí na zdravý životní styl. Díky pokročilé technologii cyklonového ohřevu můžete připravit vaše oblíbené pokrmy s až o 85 % méně tuku v porovnání s tradičním smažením, aniž byste museli obětovat jejich delikátní chuť a křupavost. Rozsah nastavení teploty od 80 °C do 200 °C a časovač až na 60 minut umožňují přesné a efektivní vaření.

Jednoduché ovládání
Fritéza Philco PHAF 3500 je navržena s ohledem na maximální uživatelský komfort. Díky manuálnímu ovládání si snadno nastavíte vaření podle vašich představ. Kompaktní rozměry spotřebiče (33 × 27 × 31 cm) a hmotnost necelých 5 kg, to je záruka snadného skladování a jednoduché manipulace. Nenáročná údržba je zajištěna vyjímatelnými částmi, které lze mýt v myčce, a nepřilnavým povrchem, který se snadno čistí teplou vodou a trochou saponátu.

Výkonná horkovzdušná fritéza Philco PHAF 3500
S objemem koše 3,5 l a příkonem 1 500 W je horkovzdušná fritéza Philco PHAF 3500 dostatečně výkonná pro přípravu široké škály pokrmů – od hranolků a steaků přes zeleninu, ryby a mořské plody až po kuře a sladké dezerty. Nerezové provedení dotváří elegantní vzhled, který se hodí do každé moderní kuchyně. Philco PHAF 3500 je dokonalým řešením pro ty, kteří hledají zdravější způsob vaření bez ztráty chuti.
| Typ přístroje | Horkovzdušná fritéza |
|---|
| Vlastnosti | Nádoba vhodná do myčky |
|---|---|
| Objem nádoby | 3,50 l |
| Kapacita košíku | 0,8 kg |
| Displej | Ne |
|---|
| Funkce | Časovač |
|---|
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1500 W |
| Povrch nádoby | Nerez |
|---|
| Výška | 33,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 27,00 cm |
| Hloubka | 31,00 cm |
| Hmotnost | 4,9 kg |
| Barva | Nerez |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.