Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Macbook Pro M3

Apple MacBook Pro M3 disponuje vysokou rychlostí, dlouhou výdrží, úžasným Liquid Retina XDR displejem a bohatým množstvím funkcí pro nejnáročnější uživatele. Třešničku na dortu představují nadupané čipy M3, které se nezaleknou žádného projektu. V obsáhlé nabídce jsou pro vás připraveny mimo jiné nejnovější řady Apple produktů, jako je iPhone nebo iPad.

Ostré zobrazení každého detailu na MacBooku M3

Všechny modely MacBooků Pro M3 jsou opatřeny Liquid Retina XDR displejem, který poskytuje o 20 % jasnější SDR obsah. Díky tomu se můžete těšit na živé a přesné zobrazení doplněné bohatým množstvím barev a vysokým kontrastem.

K dispozici je dále vestavěná kamera s rozlišením 1080p, zvuková soustavu s šesti reproduktory a množství konektorů. S ohledem na silnou baterii vydrží MacBook M3 až 22 hodin. Výroben je ze speciální slitiny 100% recyklovaného hliníku, což značí šetrnější přístup k životnímu prostředí.

MacBook Pro M3 s novými procesory

Modely MacBook Pro jsou až strašidelně rychlé, což je zásluhou jejich srdce v podobě čipu M3 vyrobeném 3nanometrovou technologií.

Základní 14palcový model MacBook Pro M3 je opatřen základním procesorem M3. Navíc je až o 60 % rychlejší než 13palcový předchůdce obsahujícím čip M1. MacBook M3 nabízí pokročilý systém chlazení, až 8jádrový CPU a 10jádrový GPU. Jde o skvělý pracovní nástroj, který s přehledem zvládne hry i profesionální aplikace.

MacBook v podobě 14palcové a 16palcové s čipy M3 Pro se pyšní až 12jádrový CPU a 18jádrový GPU. Skvěle poslouží i náročnějším uživatelům, jako jsou programátoři. V porovnání s 16palcovým zástupcem opatřeným čipem M1 Pro se těší o 40 % většímu zrychlení.

Příčku ve výpočetní technice posouvá na maximum čip M3 Max. Disponuje podporou až 128 GB jednotné paměti, až 16jádrovým CPU a 40jádrovým GPU. Bez problému zvládne ty největší projekty. Pro střihače, 3D grafiky nebo třeba programátory je MacBook Pro M3 jasnou volbou. Čip M3 Max je ke všemu až 2,5× rychlejší než 16palcový model v podobě MacBooku Pro s čipem M1 a 11× rychlejší než nadupaný MacBook Pro i5.

Novinky v operačním systémem macOS Sonoma

Operační systém MacOS Sonoma přináší mnoho novinek. Uživatelé si mohou doslova vychutnávat přidávání widgetů přímo na plochu. Nové funkce se postarají mimo jiné i o perfektní videokonference. Překryv prezentujícího vás upřednostní v popředí před sdíleným obsahem.

Reakce umožňuje pomocí gesta vkládání zábavných efektů. V prohlížeči Safari můžete pohodlně oddělit pracovní povinnosti od osobních záležitostí, jelikož lze vytvářet jednotlivé profily. Při používání oceníte i úžasné spořiče obrazovky doplněné zpomalenými záběry z celého světa.

 

Notebooky, PC, tablety a IT příslušenství

Notebooky

MacBook

49 990 Kč
59 989 Kč
14 "
14 "
120 HZ
120 HZ
8 GB
18 GB
512 GB
1 000 GB
Všechny filtry

3 produkty

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.