Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

MacBook Pro

MacBook Pro je notebook nabízející vysoký výkon v kombinaci inovativními technologiemi, stylovým designem a kompaktními rozměry. Skvěle se hodí pro profesionály a studenty, přičemž potěší i všechny kreativní duše. Využívat ho můžete s přehledem doma i na cestách. V nabídce narazíte na širokou škálu modelů, včetně MacBook Pro 13 nebo MacBook Pro 15. K dispozici jsou však i další oblíbené Apple produkty jako iPhone, iPad nebo Apple Watch.

MacBook Pro v roli propracované mašinky

Mezi nejdůležitější parametry patří bezpochyby srdce zařízení v podobě unikátních čipů řady M1, M2 a M3. Parádní podívanou zajišťuje jemný profil a kvalitní Retina displej, na kterém můžete sledovat každý detail v dokonale živých barvách. K dispozici je MacBook Pro s úhlopříčkou od 13,3″ do 16 ″. Díky svým funkcím je laptop ideální pro profesionály i speciality, kteří potřebují maximální výkon. Při používání oceníte mimo jiné i dlouho výdrž baterie, a to až 22 hodin.

Komfortnější ovládání MacBook Pro s Touch Bar

O komfortnější ovládání mnoha aplikací se postará Multi-Touch proužek Touch Bar, který je integrovaný v klávesnici. Potěší vám i fakt, že je nabídka na liště měněna dle aktuální aktivity uživatele. Snadno tak můžete ovládat přehrávání videa nebo třeba prohlížení fotek. Skvěle vám poslouží i při psaní zpráv.

Snadné odemčení MacBooku Pro s funkcí Touch ID

Apple MacBook je pomocí Touch ID perfektně zabezpečen. Jde o rychlé a snadné odemčení Macu přes otisk prstu. Ten se převádí na zašifrované matematické vyjádření. Vyhnete se tak bádání po zapomenutém heslu. Využívat ho můžete i k platbě prostřednictvím Apple Pay.

Dokonalá kompatibilita s Apple produkty

Spolehnout se můžete na dokonalou kompatibilitu s dalšími produkty jako iPhone, iPad nebo Apple Watch. MacBook Pro 13, MacBook Pro 15 (a další) umožňují po spojení s iPhone mimo jiné vyřizování hovorů, nebo zajišťují snadný přístup k uloženým souborům na iCloud. Nakreslené obrázky na iPadu můžete mít na MacBooku okamžitě k dispozici. Vhod vám přijde i vytvoření druhé obrazovky přes iPad. V případě, že máte na ruce chytré hodinky Apple Watch, oceníte automatické odemknutí bez zadávání hesla.

 

24 999 Kč
61 990 Kč
13 "
14 "
120 HZ
120 HZ
16 GB
16 GB
512 GB
1 000 GB
Všechny filtry
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.