Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

MacBook Air M3

Pokud hledáte spolehlivý notebook, který si lehce poradí s prací i zábavou, je MacBook Air M3, jehož součástí je chytrý čip M3, tou správnou volbou. Díky superlehkému a supertenkému tělu si ho můžete vzít s sebou kamkoliv jen potřebujete. Podrží vás i dlouhá 18hodinová výdrž baterie, která zvládne práci, úpravu videí a hry, ale i další vaše zájmy.

Jaký MacBook Air M3 vybrat

Od první chvíle, kdy ho otevřete, je MacBook Air připravený na jakoukoliv výzvu, kterou mu nachystáte. Díky konstrukci a preciznímu zpracování ustojí i sebevětší zápřah. V naší nabídce najdete MacBook M3 hned v několika provedeních. Liší se velikostí displeje, pamětí a barvou, ve které je sladěný i nabíjecí kabel MagSafe.

Na co se zaměřit při výběru MacBooku

Při výběru nového MacBooku Air M3 si můžete vybrat ze dvou skvěle přenosných velikostí.

  • 13palcový model si pohodlně můžete vzít kamkoliv s sebou
  • 15palcový model vám díky větší obrazovce poskytne více prostoru pro multitasking

Macbook air m3 silver

Značka Apple připravila hned dvě velikosti úložišť s rozdílnými velikostmi grafických karet a centrálních procesorových jednotek. A tak si můžete vybrat MacBook M3 přesně podle vašich představ a potřeb.

Velikost displeje MacBooku Air 13"

  • úložiště 256 GB s 8jádrovou centrální procesorovou jednotkou (CPU) a 8jádrovou grafickou kartou (GPU)
  • úložiště 512 GB s 8jádrovou centrální procesorovou jednotkou (CPU) a 10jádrovou grafickou kartou (GPU)

Velikost displeje MacBooku Air 15"

  • úložiště 256 GB s 8jádrovou centrální procesorovou jednotkou (CPU) a 10jádrovou grafickou kartou (GPU)
  • úložiště 512 GB s 8jádrovou centrální procesorovou jednotkou (CPU) a 10jádrovou grafickou kartou (GPU)

MacBook Air v originálním a ikonickém designu je hned ve čtyřech úžasných barvách. Která vás okouzlí? Bude to Space Grey (vesmírně šedá), Starling (hvězdně bílá), Silver (stříbrná) nebo Midnight (temně inkoustová)? Ke každé z nich patří i barevně sladěný nabíjecí kabel MagSafe.

Co může MacBook Air M3 nabídnout

Jednou z dominant MacBooku Air je Liquid Retina displej, na který je radost pohledět. Podporuje 1 miliardu barev, která se postará o dechberoucí zážitek z jemně vykreslených detailů a sytých barev na obrazovce.

macbook air m3 starlight

Zvuk, co vás pohltí, zajistí reproduktory podporující prostorový zvuk Dolby Atmos, takže si díky nim užijete trojrozměrnou zvukovou scénu.

MacBook Air M3 nabízí hned několik možností připojení externích zařízení. Kromě dvou portů Thunderbolt má také sluchátkový konektor a MagSafe, s nímž notebook nabíjíte.

Notebooky, PC, tablety a IT příslušenství

Notebooky

MacBook

31 989 Kč
43 989 Kč
Všechny filtry

13 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.