Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

MacBook Air

Apple MacBook Air nabízí vysoký výkon, kompaktní rozměry, dlouhou výdrž baterie a perfektní displej. Jde o oblíbeného parťáka studentů i žurnalistů, přičemž si své místo právem vydobyl i mezi běžnými uživateli. Spolehnout se můžete na perfektní kompatibilitu s ostatními Apple produkty v podobě iPhone, iPad i Apple Watch.

MacBook Air jako parťák pro použití doma i na cestách

Stylová hliníková konstrukce vytváří z MacBook Air odolný, kompaktní a lehký notebook, který můžete s přehledem používat i na cestách. K dispozici jsou modely v podobě MacBook Air M1 a M2. Ty v sobě ukrývají výkonnou baterii, která vám vydrží po celý pracovní den. Základem jsou unikátní čipy M1 a M2, přičemž je samozřejmostí nadupaný operační systém macOS. Apple MacBook Air obsahuje Retina displej ve velikosti od 13,3″ do 15,3″.

Magic Keyboard a funkce Touch ID

Klávesnice Magic Keyboard je opatřena podsvícením se snímačem okolního světla, tudíž vám zajistí skvělé podmínky i v hůře osvětleném prostředí. Nové předprogramované zkratky umožňují dostat se snadno k užitečným funkcím. Funkce Touch ID obstará bezpečné a rychlé odemykání Macu pomocí otisku prstu. Využít ji můžete i při nakupovaní a platbě prostřednictvím Apple Pay.

MacBook Air M1 pro všechny uživatelské činnosti

Apple MacBook Air M1 je dostačujícím pomocníkem pro všechny uživatelské činnosti. Čip M1 zajišťuje výkonný a úsporný chod i během náročnějších aplikací. Díky 13,3″ Retina displeji se můžete těšit na dynamický obraz s živými barvami. Vhod vám přijde i baterie s výdrží až 18 hodin.

Extrémně výkonný Apple MacBook Air M2

Novější model Apple MacBook M2 je poháněn extrémně výkonným čipem M2 s Neural Enginem. S výdrží až 18 hodin se můžete spolehnout na bezproblémové používání téměř po celý den. Vybírat můžete z velikostí displeje 13,6″ a 15,3″.

Odladěný operační systém macOS

Výhodou Apple počítačů je našlapaný a perfektně odladěný operační systém macOS nabízející přehledné uživatelské prostředí a velmi intuitivní ovládání, s kterým se rychle sžijete. MacBook Air je největším kamarádem s ostatními Apple produkty jako iPhone, iPad i Apple Watch. Zajištěna je blesková synchronizace a celé škála unikátních funkcí.

23 490 Kč
48 490 Kč
13 "
15 "
60 HZ
60 HZ
8 GB
16 GB
256 GB
512 GB
Všechny filtry

32 produktů

Zobrazit dalších 8
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.