Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Fieldmann FDUV 70115-A

4,8
2 hodnocení
2 recenze

Akumulátorová vrtačka s funkcí příklepu, součástí AKU PROGRAMU FAST POWER 20V, systém baterií Li-Ion 1 × 20 V / 2Ah, praktický plastový kufřík, rychlonabíječka + 1 x 2Ah baterie součást balení, volnoběžné otáčky: 0-360/0-1300rpm, max průměr vrtání: 10 mm,pracovní LED světlo, doba nabíjení: 60 min (2 Ah)Celý popis

Sencor_zaruka
Akumulátorová vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A

Akumulátorová vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A

  • součást řady FAST POWER 20 V
  • funkce příklepu
  • 20 V baterie a rychlonabíječka samozřejmostí
  • stupeň pro vrtání 35 N.m
  • pracovní LED světlo
  • akumulátor Li-ion 1 × 20 V / 2 Ah
  • hmotnost pouhých 1,1 kg
  • praktický plastový kufřík
Akumulátorová vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A

Bezdrátový pomocník, co umí

Výkonná vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A disponující funkcí příklepu je nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Aku vrtačka je vybavena 20 Ah Li-Ionovou baterií, která je zcela využita díky elektronické řídící jednotce. Máte tak zajištěné absolutní využití baterie a nadprůměrný výkon potřebný k rychlému vrtání a šroubování. Fantastický systém Quick stop umožňuje preciznější práci, zastaví totiž vrták téměř okamžitě a předchází nechtěnému provrtání skrz materiál. Když si k tomu přidáme ergonomickou rukojeť, LED světlo pro usnadnění práce a váhu pouhých 1,1 kg, dostaneme univerzální nástroj vhodný do každé domácnosti.

Akumulátorová vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A

Nic vás už nezastaví

Vrtačka FIELDMANN FDUV 70115-A je součástí řady FAST POWER 20 V – jedná se o nadčasový inovativní koncept, který umožňuje kompatibilní využití baterií produktů stejné řady. Akumulátor ze sekačky, vrtačky nebo třeba křovinořezu můžete libovolně vyměňovat podle toho, který produkt zrovna používáte. Ušetříte tak čas při čekání na nabití baterie a nemusíte přerušovat započatou práci. 2 Ah baterie je součástí balení, stejně jako rychlonabíječka, která akumulátor nabije do plna za pouhých 60 min.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.