Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Dílna

Pokud je vaše dílna místem, kde se rodí projekty, řeší výzvy a realizují sny, pak je správné vybavení klíčem k vašemu úspěchu. Každý řemeslník, ať už amatér nebo profesionál, ocení kvalitní a spolehlivé nářadí, které mu umožní práci nejen usnadnit, ale i zefektivnit. V naší nabídce najdete vše od aku šroubováků a vrtaček, přes přesné dílenské pily, až po celou řadu dalšího nářadí, které se stane vaším nezbytným společníkem v dílně.

Kromě těchto základních nástrojů nabízíme i širokou paletu dalšího ručního nářadí a příslušenství, které rozšíří vaše možnosti a pomůže vám realizovat i ty nejsložitější projekty. S kvalitními měřícími nástroji bude vaše práce nejen rychlejší a přesnější, ale také příjemnější.

Investice do kvalitního nářadí se vyplatí nejen v podobě uspokojení z dobře odvedené práce, ale i v dlouhodobé udržitelnosti a spolehlivosti, která vám umožní realizovat projekty s jistotou a precizností. Ve světě řemesel, kde každý detail má svůj význam, je výběr správného nástroje prvním krokem k dokonalosti.

V naší nabídce můžete proto najít:

 

Aku šroubováky

Práce s akumulátorovým šroubovákem je oslavou nezávislosti. Představte si svobodu pohybu bez omezujících pout elektrických kabelů, možnost vzít svůj nástroj a jednoduše se vydat tam, kde je práce potřebná, ať už je to na vrcholu žebříku, v koutě zahrady nebo na odlehlém staveništi. Tato mobilita znamená, že žádný úkol není příliš vzdálený nebo příliš obtížný.

Slecna s aku vrtackou

Ruční nářadí

I přesto že v dnešní době, kdy se zdá, že svět se neobejde bez neustálého náporu technologie a automatizace, oceňujete ještě hodnoty tradičního ručního nářadí? Práce s nástroji jako jsou šroubováky a ruční kleště nám připomíná řemeslnou zručnost, které je základem každé kvalitní práce.

Gola sady, s jejich úžasnou variabilitou a schopností zapadnout do těch nejtěsnějších prostorů, jsou oslavou lidského důvtipu a vynalézavosti. Poskytují vám nejen sílu a páku potřebnou k utažení nebo povolení téměř jakéhokoli šroubu nebo matice, ale také uspokojení z dobře odvedené práce.

Znáte řemeslné přísloví „Měř dvakrát, řež jednou“. Přesnost, kterou nabízejí měřící metry, ať už pásmové nebo skládací, je základem úspěšného projektu.

Kleste do dilny

Vrtačky a kladiva

Vrtačky, bourací kladiva a vrtačky s příklepem jsou více než jen nástroje; jsou to společníci, kteří vám umožní vytvářet, opravovat a modelovat svět kolem sebe s nebývalou přesností a výkonností.

Aku vrtačky, s jejich bez kabelovou svobodou, přinášejí neomezenou flexibilitu, umožňující vám opustit dílnu a přenést svou práci kamkoli.

Chcete udělat nové dveře do obývacího pokoje? Bourací kladiva, s jejich neochvějnou silou a odhodláním, se prořežou skrze nejtěžší materiály s lehkostí, která byla kdysi nepředstavitelná.

Bouraci kladivo do dilny

Brusky

Ať už je vaším cílem vytvořit nábytek, umělecké dílo, nebo jen obnovit starý kus železné mříže do její dřívější slávy, bruska je klíčem k realizaci vaší vize.

Úhlové, pásové, či excentrické brusky, jsou oslavou lidské schopnosti formovat a zdokonalovat materiál. Každý pohyb, každý zásah brusného kotouče nebo pásu je krokem k dosažení cíle, kterým je nejen funkčnost, ale i krása.

Nejenže je bruska ztělesněním lidské vynalézavosti a touhy po dokonalosti, ale stává se také mostem mezi hrubou surovinou a dokončeným dílem. Oscilační bruska, vibrační bruska nebo stolní bruska, každá z nich představuje specifickou cestu k dosažení té nejvyšší formy zpracování materiálů a dosažení vašich cílů.

Bruska do dilny

Pily do dílny

Pila je v dílně symbolem transformace a tvorby. Od prvního řezu dřeva až po finální dotyk, který dává materiálu nový tvar a účel, jsou dílenské pily nezbytnými společníky každého řemeslníka a kutila. V repertoáru těchto nástrojů hrají klíčovou roli okružní pily, přímočaré pily a ocasky, každá s vlastním specifickým účelem a přínosem.

Okružní pila, s jejím mocným kotoučem, se prořezává materiálem s přesností a rovností, která je nezbytná pro vytváření dlouhých a rovných řezů. Přímočará pila, s její variabilitou a schopností přizpůsobit se, vám umožňuje provádět přesné řezy s komplikovanějšími tvary.

A pily ocasky? Ty jsou výkonným nástrojem pro náročné situace, kde je potřeba síly a vytrvalosti. Dokáží se prokousat skrze téměř jakýkoliv materiál, od dřeva přes kovy až po plast.

Okruzni pila do dilny

Kompresory a svářečky

Kompresor v dílně je synonymem pro flexibilitu. Jeho schopnost pohánět nástroje jako jsou rázové utahováky, stříkací pistole a mnoho dalších, činí z kompresoru nezbytného pomocníka pro širokou škálu prací.

Od dokončovacích prací, jako je lakování a natírání, přes montážní úkony, až po údržbu a čištění, stlačený vzduch z kompresoru vám zjednoduší a zrychlí procesy, které by jinak byly pro vás časově náročné nebo fyzicky vyčerpávající.

Ve světě, kde je čas cenný a kvalita práce na prvním místě, se kompresor stává vaším nepostradatelným spojencem.

Kompresor do dilny

Tavné a horkovzdušné pistole

Rozhodli jste se renovovat starý nátěr na okně? Horkovzdušná pistole vám pomůže bez námahy odstranit starou barvu nebo lak.

Drobné opravy v domácnosti? Je tu pro vás tavná pistole, mistryně spojování. Tento nástroj aplikuje roztavené lepidlo, které rychle tuhne a vytváří pevné, trvanlivé spoje mezi různorodými materiály. 

Od zrestaurování starožitného nábytku přes vytváření uměleckých děl až po běžné opravy doma, horkovzdušné a tavné pistole jsou klíčem k otevření světa řemeslné dokonalosti. Zatímco horkovzdušné pistole poskytují jemnou sílu pro transformaci a přípravu, tavné pistole nabízí rychlé a pevné řešení pro spojování a opravy.

Společné použití horkovzdušných a tavných pistolí v dílně představuje spojenectví mezi starými řemeslnými technikami a moderními technologiemi. Tyto pistole vám umožní pracovat s různými materiály s dosud nevídanou flexibilitou a inovativností.

Horkovzdusna pistole do dilny

Elektrocentrály

Plánujete výlet nebo pobyt na chatě kde není přístup k elektrické zásuvce? Elektrocentrála se může stát vaším neocenitelným společníkem. Ať už potřebujete napájet osvětlení, nabití mobilních telefonů, provoz malých elektrických spotřebičů, nebo dokonce pohon nářadí, elektrocentrála vám to umožní.

Elektrocentrála je váš klíč k nezávislosti, flexibilitě a bezpečnosti v situacích, kdy je přístup k tradiční elektrické síti omezený nebo není vůbec možný. Použití elektrocentrály otevírá dveře k novým možnostem, jak pracovat, žít a objevovat, a to i v těch nejodlehlejších koutech světa.

Elektrocentrala do dilny

Měřící nástroje a testery

Ve světě, kde přesnost a bezpečnost hrají klíčovou roli v každém projektu, se měřící nástroje a testery stávají nezbytnými společníky každého odborníka i kutila. Multimetry, fázovky a testery jsou základními pilíři, na nichž stojí diagnostika, opravy a instalace elektrických systémů. Tyto nástroje nejenže umožňují hlouběji porozumět fungování elektrických obvodů, ale také zajišťují, že práce je prováděna bezpečně a efektivně.

Multimetr do dilny

 

39 Kč
9 999 Kč
Všechny filtry

153 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.