- 2 vyměnitelné grilovací desky
- grilovací plocha 36 cm × 23 cm
- příkon 1 300 W
- odkapávací nádobka
- regulace teploty
Doporučené služby
Další možnosti financování

Kontaktní gril ETA 1162 90000

Přivolejte si kdykoliv letní pohodu
Elektrický kontaktní gril ETA 1162 90000 s příkonem 1 300 W představuje univerzálního pomocníka pro přípravu různých mas, ryb a zeleniny, který je ideální pro použití v domácnosti i na venkovní párty. Gril disponuje světelnou signalizací provozu a plynulou regulací teploty k jejímu optimálnímu nastavení. Systém odtokových kanálků odvádí přebytečný tuk a šťávu na vyjímatelný tácek umístěný ve spodní části grilu. Díky tomu probíhá grilování bez nepříjemného kouře a nedochází k vysušení jídla a připálení koření.

Grilování bude hračka
Grilování na elektrickém grilu ETA 1162 90000 s pracovní deskou o rozměrech 23 × 36 cm bude pokaždé naprostá hračka. Stačí si pouze zvolit vhodnou vyměnitelnou desku a správnou teplotu. Kamenná grilovací deska je určena pro pomalejší přípravu rovnoměrně propečeného masa. Mřížková slitinová deska s antiadhezivní úpravou proti připalování a připékání je naopak ideální pro rychlou přípravu například krvavých steaků.
| Typ grilu | Elektrický |
|---|---|
| Systém grilování | Otevřený |
| Typ přístroje | Gril kontaktní |
| Ostatní parametry | Termostat, Odkapávací nádoba |
|---|---|
| Grilovací deska | Žebrovaná |
| Odkapávací miska | Ano |
| Termostat | Ano |
| Příkon | 1300 W |
|---|
| Grilovací plocha | Rošt |
|---|
| Výška | 9,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 49,50 cm |
| Hloubka | 23,50 cm |
| Hmotnost | 7,0 kg |
| Barva | Oranžová |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.