- šroubování a vrtání do dřeva, kovu a plastu
- kapacita akumulátoru 2,0 Ah
- 20 nastavení krouticího momentu
- dvoustupňová převodovka, LED světlo
- rychloupínací sklíčidlo 13 mm
- průměr šroubů do 8 mm
- průměr vrtání do dřeva 30 mm
- průměr vrtání do oceli 13 mm
Doporučené služby
Další možnosti financování

Aku vrtačka Bosch EasyDrill 18V-40 (s baterií) 0.603.9D8.005

Pohodlí a praktičnost
Kompaktní aku vrtačka EasyDrill 18V-40 s 20 nastaveními krouticího momentu je tou správnou volbou, pokud hledáte praktického pomocníka pro vrtání do dřeva, kovu, plastu a na šroubování. Max. krouticí moment je 40,0 Nm. Výměna vrtáků a bitů je snadná díky jednoobjímkovému 13mm vrtacímu sklíčidlu. Uvítáte i vestavěné LED světlo, které snižuje námahu při práci na tmavých místech a dvoustupňovou převodovku. První převod s nízkou rychlostí je ideální na šroubování a vrtání větších průměrů, druhý převod umožňuje rychlý postup vrtání o menším průměru. Výměna vrtáků a bitů je rychlá a snadná, automatická aretace vřetena umožňuje obsluhu jednou rukou. Hmotnost vrtačky s akumulátorem činí 1,3 kg a v balení najdete akumulátory hned dva. Nářadí je uloženo v praktickém přenosném kufru.
| Typ motoru | Akumulátor |
|---|---|
| Stupně kroutících momentů | 2 |
| Napětí baterie | 18,0 V |
|---|---|
| Typ baterie | Li-Ion |
| Pohon | Akumulátor |
|---|---|
| Otočná rukojeť | Ne |
| Soft grip | Ano |
| Max. průměr vrtání | 30 mm |
| Bezpečnostní spínač | Ano |
|---|---|
| Rychloupínací sklíčidlo | Ano |
| Funkce | Vrtání |
|---|---|
| Indikace nabití | Ano |
| Osvětlení | Ano |
| Výška | 26,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 29,50 cm |
| Hloubka | 9,25 cm |
| Barva | Zelená |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.