- kapacita 2 TB
- rychlost přenosu až 130 MB/s
- rozhraní USB 3.2 Gen 1
- široká kompatibilita
- optimalizace pro hráče
- hmotnost 250 g

Externí HDD WD Black P10 Game Drive, 2 TB

Rozšíření herního světa
HDD WD Black P10 Game Drive s úložnou kapacitou 2 TB je navržený pro náruživé hráče, kteří chtějí mít své herní tituly stále u sebe a připravené ke spuštění. Tento externí pevný disk poskytuje dostatek místa pro uložení až 150 her, a tak už není potřeba přemýšlet, které tituly smazat, aby se uvolnil prostor pro nové herní zážitky. S rozhraním USB 3.2 Gen 1 a rychlostí přenosu až 130 MB/s si zachováváte rychlý přístup ke své digitální knihovně. Kompaktní rozměry 118 × 88 × 23 mm a nízká hmotnost 250 g umožňují snadné přenášení a disk se stává ideálním společníkem na cesty. Připojení k PC, notebooku nebo konzoli je snadné díky přiloženému USB-A na micro-B kabelu.

Špičkový výkon a široká kompatibilita
Tento disk, optimalizovaný speciálně pro hraní, zvyšuje potenciál vaší konzole nebo počítače. Je plně kompatibilní s operačními systémy Windows 10+ a macOS 11+, a také s herními konzolemi PlayStation 5 (pro spouštění her PS4 a ukládání her PS5), Xbox Series X|S (pro spouštění her Xbox One a ukládání her Xbox Series X|S), PlayStation 4 Pro/PS4 (s verzí softwaru 4.50 a vyšší) a Xbox One. Výrobce se u řady WD Black zaměřuje na robustní a spolehlivé komponenty, které zajišťují stabilitu a plynulost při hraní. Zařízení z řady WD Black jsou synonymem pro spolehlivé úložiště, které je prověřené komunitou hráčů po celém světě. Cílem této značky je poskytovat špičková řešení pro ukládání dat, která zároveň optimalizují výkon herních systémů.
| Typ přístroje | Externí HDD |
|---|---|
| Part Number | WDBA2W0020BBK-WES1 |
| Typ disku | HDD |
|---|---|
| Druh | Externí |
| Kapacita | 2 TB |
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Celková kapacita úložiště | 2000 GB |
| Vhodné pro | Hraní her |
|---|
| USB-A standard | 3.2 Gen 1 |
|---|
| Rozhraní | USB-A |
|---|
| Výška | 11,80 cm |
|---|---|
| Šířka | 8,78 cm |
| Hloubka | 1,45 cm |
| Hmotnost | 160 g |
| Barva | Černá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.