- kávu namele za 30 sekund
- čepele z nerezové oceli
- kapacita 70 gramů
- poradí si i s ořechy či kořením
- výkon 200 W
- tělo z nerezové oceli
Kávomlýnek, elektrický, nerezové tělo, průhledné víko, odnímatelný kabel, nerezová čepel, mikrospínač na víku

Elektrický mlýnek na kávu Ufesa MC0470

Vychutnejte si čerstvě namletou kávu
Začněte den s plnou chutí díky čerstvě namleté kávě. Elektrický mlýnek Ufesa MC0470 zvládne během 30 sekund připravit dokonalou porci kávy. Díky nerezovým čepelím si hravě poradí nejen s kávovými zrny, ale i s ořechy, kořením či jinými tvrdými potravinami. Jeho nerezové tělo a nádoba zajišťují odolnost a dlouhou životnost, zatímco kapacita 70 gramů je ideální pro každodenní použití. Pohodlné ovládání zajišťuje mikrospínač na víku, který zaručuje bezpečné spuštění i vypnutí.
Obecné
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|
Vlastnosti
| Materiál těla | Nerez |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 70 g |
Výbava
| Displej | Ne |
|---|
Funkce
| Nastavení hrubosti mletí | Ne |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 34,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 23,00 cm |
| Hloubka | 23,00 cm |
| Hmotnost | 0,8 kg |
Barva
| Barva | Nerez |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.