Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sport pro děti

Pravidelný pohyb je zdravý pro dospělé i ratolesti, jelikož zvyšuje mimo jiné obranyschopnost celého organismu. Sport pro děti nabízí širokou škálu vybavení, které slouží třeba k rozvoji rovnováhy a koordinace pohybu. K dispozici je množství koloběžek, odrážedel, tříkolek i elektrických vozidel. Myšleno je i na vybavení v podobě helem.

Sport pro děti v obsáhlé nabídce

Sport pro děti je obsáhlá sekce, která skýtá množství produktů sloužících k pohybu. V široké nabídce si tak jednoduše vyberete to pravé vybavení ideální pro vaše ratolesti.

Elektrická vozidla

Elektrická vozítka spadající do kategorie sport pro děti představují skvělou formu zábavy. Navíc jde o praktické pomocníky na procházky i pro dospělé, jelikož se budete bez přemlouvání ratolestí k chůzi efektivně pohybovat k cíli. 

  • traktůrky – mohou být doplněné zadním vozítkem v podobě vleku. 
  • motorky – nabízí realistické provedení, které může obsahovat i zpětný chod nebo přepínač rychlosti.
  • tříkolky – jde o verzi motorky pro menší uživatele se dvěma zadními koly.
  • čtyřkolky – jsou skvělé do terénu. Většinou disponují audio panelem a osvětlením.
  • autíčka – nabízí množství verzí, které kopírují oblíbené modely aut.

traktor

Dětské koloběžky

Dětské koloběžky zastanou funkci dopravního prostředku, přičemž podporují koordinaci pohybu i rozvoj rovnováhy. Jejich hlavní výhodu je, že s nimi mohou děti vyrazit opravdu téměř kamkoliv, třeba i do školy. Ušetří tak třeba i peníze za jízdenky, přičemž prospívají svému zdraví. Výhodou dětských koloběžek je fakt, že se ovládají snadněji než kolo. Jde tak o ideální sport pro děti i mladšího věku.

detska kolobezka

Odrážedla

Dětská odrážedla představují sport pro děti od 1 roku. Neobsahují řetěz, pedály ani postranní kolečka, jelikož se ratolesti k pohybu musí odrážet nohama od země. Zdokonalují tak své pohybové schopnosti. Naučí se držet rovnováhu i zatáčet.

Na trhu se můžete v případě zájmu porozhlédnout i po dětském odstrkovadlu. Oproti odrážedlu je rozdíl v tom, že děti nemusí držet rovnováhu. Důvodem je dvoustopé provedení, tudíž mají vzadu dvě kolečka vedle sebe.  

Tříkolky

Sekce sport pro děti myslí i na ty nejmenší, tudíž má připravené dětské tříkolky. Díky dvěma zadním kolům je totiž zajištěna bezpečnost a sníženo riziko pádu. Je to skvělé vybavení poskytující ratolestem zábavu během venkovního dobrodružství.  

trikolka

Sport pro děti a vybavení

Sport pro děti doplňuje samozřejmě i vybavení, které podporuje zábavu a bezpečí. Malé fotbalisty jistě nadchne fotbalová skládací branka, přičemž rodiče ocení helmy pro vyšší ochranu svých ratolestí.

399 Kč
7 777 Kč
Všechny filtry

70 produktů

Zobrazit dalších 24
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.