Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Buddy Toys BEC 8211 FARM traktor + vozík

Zatím nehodnoceno

Elektrický traktor s vozíkem, lze také ovládat pomocí dálkového ovladače 2,4 GHz, dosah 50m, zvuk motoru, USB, FM rádio, ovládání hlasitosti., maximální nosnost vozíku je 5 kg, rozměry traktoru 155 x 67 x 62 cm, nosnost 28 kg, dva stupně rychlosti, rychlost 3 – 7 km/h, doba jízdy 1 – 1,5 hodiny, motor 2x 6V 30W, baterie: 1x 7 Ah, doba nabíjení 8 – 12 hodinCelý popis

1

Dětský elektrický traktor s vozítkem Buddy Toys BEC 8211

  • skvělá hračka pro malé řidiče i řidičky
  • autentický zvuk motoru
  • FM rádio s ovládáním hlasitosti                           
  • možnost ovládání přes dálkový ovladač
  • pro děti od 3 let
2

Traktor Buddy Toys - zábava na dlouhé hodiny

Dětský elektrický traktor s vozítkem Buddy Toys BEC 8211 je perfektně propracovaná hračka, která si na první dobrou získá pozornost a oblibu vašich ratolestí. Traktor je vhodný pro chlapce i dívky od tří let věku a zvládne jezdit až 1,5 h. Autentičnost a sofistikovanost traktoru doplňují skvělé vychytávky, jako je ozvučení motoru, klakson, FM rádio s ovládáním hlasitosti nebo odpružení kol pro komfortní jízdu. Traktor má nosnost 28 kg, přívěsný vozík pak 5 kg. Buddy Toys BEC 8211 klade bezpečnost na první místo, a je proto vybavený bezpečnostním pásmem a 2 stupni rychlosti - 3 a 7 km/h. Vaše děti si tedy užijí vždy maximálně zábavnou a dobrodružnou jízdu s ohledem na jejich bezpečí.

Hračka

Vašim ratolestem může hrát během jízdy i hudba z MP3 přehrávače díky zabudovanému USB konektoru.

Traktůrek

Dětský elektrický traktor s vozítkem Buddy Toys BEC 8211 můžete také ovládat prostřednictvím dálkového ovladače s dosahem až 50 m.

Traktor

Čtyřkolku Buddy Toys pohání 2× 6V 30W motor a napájí kvalitní 1× 7Ah baterie (doba dobíjení 8-12 h).