- výkon 140 W
- 30 úrovní hrubosti mletí
- dávkovač zrn až na 12 šálků
- 130g nádoba na zrna
- 240g nádoba na mletou kávu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Elektrický mlýnek na kávu Severin KM 3880

Meleme, meleme
Připravit si kávu jako v kavárně můžete i vy v pohodlí domova. Stačí mít po ruce elektrický mlýnek na kávu Severin KM 3880 s nerezovým tělem a černými detaily. S výkonem 140 W máte během okamžiku dokonale namletá kávová zrna, která vaši kávu pozvednou o několik stupňů výš. A protože ke každému druhu kávy a její přípravě je potřeba mít správně umletá zrna, můžete si zvolit 1 z 30 úrovní hrubosti mletí tak, aby byla výsledná chuť a intenzita přesně taková, jak ji máte rádi.

Snadněji už to nejde
Elektrický mlýnek na kávu Severin je tvořen 130g nádobou na zrna s ukazatelem maximální hladiny naplnění a kovovým mlecím mechanismem, který vám zajistí dlouhou životnost a snadnou údržbu. Namletá káva pak přepadává do 240g nádoby, která vám poslouží i pro případné uskladnění. Pomocí otočného kolečka na horní části mlýnku pak nastavíte dávkovač zrn od 2 do 12 šálků. Tak si namelete vždy přesné množství bez složitého odvažování.
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|---|
| Typ mlýnku | Elektrický |
| Materiál těla | Nerez |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 240 g |
| Nastavení hrubosti mletí | Ano |
|---|
| Příkon | 140 W |
|---|
| Výška | 35,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 15,00 cm |
| Hloubka | 29,00 cm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.