Ruční šlehač s otočnou mísou, 5 rychlostních stupňů pro všechny typy receptů, tlačítko turbo pro maximální rychlost, tepelná pojistka proti přehřátí, příkon 500 W, maximální objem otočné mísy z nerezové oceli je 2,5 l
Obecné
| Typ přístroje | Šlehač ruční |
|---|
Výbava
| Hnětací metly | Ano |
|---|---|
| Nádoba na šlehání | Ano |
| Šlehací metly | Ano |
Funkce
| Počet rychlostí | 5 |
|---|---|
| Turbo režim | Ano |
Energetické parametry
| Příkon | 500 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 35,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 22,00 cm |
| Hloubka | 30,00 cm |
Barva
| Barva | Stříbrná |
|---|
4,8 z 5
hodnotilo celkem
12 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.