- ruční šlehač 400 W
- šlehací a hnětací metly, tyčový mixér
- 5 rychlostí + Turbo
Ruční šlehač, 5 rychlostí + turbo, sada šlehacích a hnětacích metel, tyčový nástavec, příkon 400W
Slevový kupón
599 Kč
495 Kč bez DPH

Ruční šlehač SENCOR SHM 5270-EUE3

Připravte tu nejlahodnější kaši
Ruční šlehač Sencor SHM 5270-EUE3 je vybavený sadou šlehacích a hnětacích metel a navrch tyčovým nástavcem, takže s ním vytvoříte velké množství pokrmů od smoothie, kaší a pyré přes bílkový sníh až po všechny druhy těst. Nabízí 5 rychlostí a turbo režim, díky čemuž zpracujete ingredience rychle a bez hrudek. Práce s ním jde jednoduše od ruky.
Obecné
| Typ přístroje | Šlehač ruční |
|---|
Vlastnosti
| Ponorný mixér | Ano |
|---|
Výbava
| Hnětací metly | Ano |
|---|---|
| Nádoba na šlehání | Ne |
| Šlehací metly | Ano |
Funkce
| Počet rychlostí | 5 |
|---|---|
| Turbo režim | Ano |
Energetické parametry
| Příkon | 400 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 20,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,40 cm |
| Hloubka | 22,00 cm |
| Hmotnost | 1,5 kg |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotilo celkem
12 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.