
Jsem Sencor ruční šlehač SHM 5207SS
Pojďme se sblížit při přípravě moučníkového těsta nebo při šlehání krému. Jsem ruční šlehač SHM 5207SS a Sencor mě pro vás vyrobil v tom nejšikovnějším provedení. Zajišťuji plnohodnotné rozmixování všech surovin beze zbytku.

Veškerou přípravu hravě zvládnete se sadou nerezových nástavců
Už nemusíte šlehat bílky metličkou do pevné sněhové peřiny ani vymíchávat těsto vařečkou. Se mnou vás nebudou bolet ruce a příprava zabere jen chviličku. Nabízím totiž hned dva páry šlehacích nerezových nástavců a s ergonomickou rukojetí jsem mistrem v komfortní ovladatelnosti ve všech směrech.
Mé příslušenství nabízí:
- 2x nerezové šlehací metly - Dokonale se hodí pro rozmanitou přípravu těst, krémů, šlehaček i kaší různé konzistence a množství.
- 2x nerezové hnětací metly - Jsou to pomocnice, které vám usnadní práci se zpracováním hutných těst na koláče, chléb, kynuté buchty aj.

Nabízím skvělý výkon za lákavou cenu
Užijte si můj výkon naplno! Pracuji s lehkým, účinným a tichým motorem o síle 400 W. Hravě s ním zvládám 6 rychlostních stupňů, a pokud byste potřebovali přidat, režim TURBO je tou pravou volbou. Dosáhne maximálních otáček během okamžiku a poradí si i s hutnými surovinami.
| Typ přístroje | Šlehač ruční |
|---|
| Ponorný mixér | Ne |
|---|
| Hnětací metly | Ano |
|---|---|
| Nádoba na šlehání | Ne |
| Šlehací metly | Ano |
| Počet rychlostí | 6 |
|---|---|
| Turbo režim | Ano |
| Příkon | 400 W |
|---|
| Výška | 16,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,00 cm |
| Hloubka | 17,20 cm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Barva | Stříbrná |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.