- vhodný pro sekání ovoce, zeleniny, masa atd.
- výkon: 300 W
- nerezový nůž
- plastová nádoba o objemu 650 ml
Sekáček potravin, plastová nádoba 650 ml, bezpečnostní spínač, příkon 300 W

Sekáček potravin Sencor SHB 4310

Sekáček na potraviny Sencor SHB 4301
Stolní sekáček potravin vám zpříjemní a usnadní přípravu různých surovin. Je vhodný pro nasekání ořechů, zeleniny a ovoce. Skvěle poslouží i při kutrování masa. Sekací nástavec má prostornou nádobou o objemu 650 ml, je vybaven protiskluzovou podložkou a bezpečnostním spínačem. Sekáček vás mile překvapí svým výkonem 300 W, hravě zvládne i ořechy a bylinky. Výborně pasuje do ruky díky ergonomicky tvarované rukojeti a práci s ním si jistě užijete.
Vlastnosti
| Objem nádoby | 0,60 l |
|---|
Výbava
| Nástavec na šlehání | Ne |
|---|---|
| Bezpečnostní pojistka | Ano |
| Počet nástavců v balení | 1 |
Funkce
| Plynulá regulace | Ne |
|---|---|
| Drcení ledu | Ne |
| Strouhání | Ne |
| Počet rychlostí | 1 |
| Turbo režim | Ne |
Energetické parametry
| Příkon | 300 W |
|---|
Vzhled a design
| Materiál nádoby | Plast |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 25,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 15,00 cm |
| Hloubka | 15,00 cm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
Barva
| Barva | Stříbrná |
|---|
4,3 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.