Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SCP 3701BK

4,0
1 hodnocení
1 recenze

Jednoplotýnkový indukční vařič UltraFlat, pojistka proti přehřátí, příkon: 2 000 W, regulace teploty od 60 °C do 240 °C, časovač pro odklad vypnutí až o 180 minut, 10 úrovní výkonu od 200 do 2 000 WCelý popis

1

Indukční vařič Sencor SCP 3701BK

  • pracuje na bázi elektromagnetické indukce
  • 10 stupňů provozu a nastavitelná teplota
  • automatická detekce nádob a přehledný displej
  • ultratenké provedení a nízká hmotnost
2

Praktický indukční vařič Sencor SCP 3701BK

Nepotřebujete špičkově vybavenou kuchyň, abyste si uvařili plnohodnotné jídlo. Se mnou, indukčním vařičem Sencor SCP 3701BK, to půjde i v takřka polních podmínkách. Uvařím vám na chatě, v kempu nebo dílně. Díky svým úsporným rozměrům a nízké hmotnosti se vejdu všude a jsem přenosný. Elektromagnetická indukce v kombinaci s příkonem 2000 W zajistí rychlé a úsporné vaření, přičemž volba teploty a výkonu je pouze na vás. Díky mému digitálnímu displeji, tlačítkům a posuvníku je hračka regulovat teplotu a výkon podle potřeby. To ale není všechno – můžete také nastavit, kdy se mám vypnout. Zvukovým signálem a svítícím znakem na displeji vás informuji o případných problémech, ať už je to přehřátí, nebo třeba použití nesprávného nádobí.

3

Výkonný i úsporný

Mou největší výhodou je, že teplo vytvářím přímo v nádobě, která musí mít feromagnetické dno. Nedochází tedy k žádným tepelným ztrátám a vše ohřeji či uvařím v mžiku oka. Například litr vody se mnou uvaříte 2× rychleji, než na sklokeramické sálavé desce. Tímto šetřím nejenom váš čas, ale i účty za elektřinu. Nabízím i nižší výkon a teplotu - obojí můžete jednoduše ovládat tlačítky nebo posuvníkem, a to v rozmezí 60-240° C a 200-2000 W. V Sencoru vědí, že nádobí je různě velké, a proto mě navrhli tak, abych dobře a úsporně fungoval bez ohledu na velikost varné nádoby. Bez problémů tedy uvařím ve velkém hrnci o průměru 26 cm, ale nedělá mi potíže ani malý kastrůlek s průměrem 12 cm.

4

Další funkce a vlastnosti

Postavte mě na pevný povrch, zapojte do zásuvky, stiskněte tlačítko ON a rozehrajte své kuchařské umění. Potřebujete nádobí s magnetickým dnem, ale když na mě položíte jiné, nemusíte se bát žádné škody, prostě se jen nezapnu. Práce se mnou je bezpečná. Jakmile ze mě sundáte hrnec, sám se vypnu. Nejsem nikdy nebezpečně rozpálený, protože teplo vytvářím přímo v nádobě. Od ní se sice můžu zahřát, ale na to vás upozorním světelnou signalizací na displeji. Navíc mě při provozu chladí větrák. Zabezpečíte mě zámkem ovládání, takže nemůže dojít k nechtěnému zapnutí nebo změně v nastavení. Nikam vám neuteču, protože protiskluzové nožičky hlídají, abych zůstal na místě. Zkratům a vyhoření zabrání ochrana proti přehřátí. A když jsem dvě hodiny v nečinnosti, sám přejdu do módu OFF. 

5

Čistý design a snadná údržba

Moje hladké lesklé tělo bez nerovností vás nepřekvapí pouze elegancí, ale i snadným čištěním. Při vaření nedosahuji vysokých teplot, takže se na mě nic nepřipeče. Jakmile po vaření vychladnu, otřete mě vlhkým měkkým hadříkem. Mastnou špínu odstraníte šetrným saponátem, a nakonec mě stačí pouze osušit. 

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.