Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sage BCI600

4,5
1 hodnocení
1 recenze

Výrobník zmrzliny s kompresorem, 12 programů, funkce uchování v chladu až na 3 hodiny, vychlazení až na -30°C před použitím, 1 l nádoba na zmrzlinu nebo sorbet, vyroben ze slitiny ušlechtilých kovů a nerezové oceli, příkon 200WCelý popis

 

Výrobník zmrzliny Sage BCI600, který osvěží

Díky výrobníku zmrzliny Sage BCI600 The Smart Scoop můžete udělat radost jak dětem, tak dospělým při oslavách s vlastním domácím zmrzlinovým barem. Stačí vložit do stroje lahodné ingredience (s pomocí Sage kuchařky, kterou si můžete zdarma stáhnout), a vybrat si jeden z 12 výtečných programů pro různé druhy zmrzliny, sorbet, mražený jogurt nebo gelato. Takto si můžete doma udělat sladkou hostinu v podobě dezertu, který potěší celou rodinu. Rozveselte své blízké společnými zážitky při oslavách – s vlastním domácím zmrzlinovým barem.

Výrobník zmrzliny Sage BCI600

Základní vlastnosti:

  • automatické nastavení hustoty
  • 12 programů nastavení
  • vychlazení na -30 °C
  • nádoba s objemem 1 l
  • funkce uchování teploty
  • konstrukce z nerezové oceli
  • průhledné víko
Výrobník zmrzliny Sage BCI600

Hvězda vašeho léta

Sage BCI600 The Smart Scoop vám umožní zazářit výborným gelatem jako z Itálie. Nastavíte si správný program, čas a chlazení před a po výrobě zmrzliny na digitálním displeji. Pokud chcete sledovat proces, podívejte se skrz průhledné víko. Pokud se napoprvé nepovede dosáhnout správného ovocného odstínu, můžete během průběhu přidávat další ingredience. S takovými zmrzlinovými dezerty budete mít jednu návštěvu za druhou!

Výrobník zmrzliny Sage BCI600

Kvalitní konstrukce s moderními technologiemi

Nádoba na zmrzlinu má obsah 1 litr, což je ideální množství pro velkou rodinu. zmrzliny. A pokud dojde, není nic jednoduššího než si přidělat další chutnou porci. Výrobník zmrzliny Sage BCI600 The Smart Scoop s kompresorem dokáže zamixovat, předmrazit a po dokončení zmrzliny dále udržovat výsledný produkt v chladu až 3 hodiny, takže nemusíte hotovou zmrzlinu hned přenášet do mrazáku.