- manuální nastavení teploty a času
- nastavení teploty 80–450 °C
- časovač 1–60 min.
- průměr kamene 32 cm
- intuitivní dotykové ovládání
- 5 automatických programů
- inteligentní horní a spodní ohřev
- horní a spodní topná spirála
Doporučené služby
Další možnosti financování

Pec na pizzu Philco PHPO 3170

Mistrovská pizza a mnohem víc
Philco PHPO 3170 není jen obyčejná trouba na pizzu. Díky svým všestranným funkcím je ideální také pro pečení chleba, koláčů, focaccii a dokonce i pro grilování masa. Tato pec vám umožní připravit širokou škálu pokrmů s dokonalými výsledky.

Deliziosa!
Kompaktní rozměry, přesto široké možnosti využití! Manuální nastavení teploty a času vám umožní připravit grilovanou zeleninu, hranolky, pečené brambory a další pokrmy, které potřebují intenzivní teplo z obou stran. Přírodní kamenná deska o průměru 32 cm zajišťuje rovnoměrné propečení a křupavou kůrku. Díky chytrým automatickým programům dosáhnete perfektních výsledků, a tak se nebojte jí svěřit celou přípravu.

Neapolská, newyorská, jakou upečete dnes?
S domácí pizza pecí si můžete dopřát autentickou neapolskou pizzu nebo klasickou newyorskou variantu. Máte rádi tenké a křupavé těsto, nebo preferujete rychlou pizzu z mrazáku? Vyberte si z 5 automatických programů a za pár minut si vychutnáte dokonalou verzi. Intuitivní dotykové ovládání vám poskytne snadnou a přesnou kontrolu nad přípravou.

Servírujte pizzu jako šéfkuchař
Pizza pec je vybavena elegantní lopatou na pizzu, nerezovým rádlem na krájení a servírovací lopatkou, takže můžete své kulinářské výtvory připravit a servírovat s profesionální precizností.

Rychlá a úsporná příprava
Příprava v elektrické peci na pizzu je vždy rychlejší a energeticky úspornější než v klasické troubě. Nebojte se experimentovat a použijte pizza pec i na jiné recepty. Získáváte kvalitní multifunkční troubu s širokým spektrem využití. A jako bonus – tato trouba je přenosná, takže si kousek Itálie můžete vzít kamkoliv s sebou.
| Typ | Elektrická |
|---|
| Programy | Horní ohřev, Spodní ohřev, Stupeň na pizzu |
|---|
| Displej | LCD |
|---|
| Ovládání | Dotykové |
|---|---|
| Maximální teplota | 450 °C |
| Minimální teplota | 80 °C |
| Počet programů | 5 |
|---|---|
| Funkce | Regulace teploty |
| Napětí a frekvence | 220-240 V / 50-60 Hz |
|---|---|
| Příkon | 1850 W |
| Výška | 28,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 48,90 cm |
| Hloubka | 44,00 cm |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.