- Snadné sekání, mletí, mixování a drcení různých surovin
- 2 rychlosti
- Plastová nádoba 1 l
- Měděný motor s ochranou proti přehřátí
- Dvojitý nůž (4 čepele) z nerezové oceli
- Dva nástavce - na sekání a na šlehání
- Výkon 400 W

Sekáček, který zvládne jemnost i výkon
Philco PHHB 3210 z kolekce Slice & Grind je všestranný kuchyňský pomocník, který si poradí s přípravou bylinek, zeleniny, ořechů i domácí majonézy. Výkonný motor, dvě rychlosti a ostré nerezové nože zajistí rychlé a rovnoměrné zpracování surovin, ať už sekáte, mixujete nebo drtíte led. Součástí balení je také šlehací nástavec, se kterým jednoduše vytvoříte hladké dipy nebo krémové omáčky. Promyšlené provedení dává přístroji spolehlivost, kompaktní rozměry a bezpečné ovládání vhodné pro každodenní používání. Nádoba s objemem 1 l poskytuje dostatek prostoru na přípravu pomazánek, dětských příkrmů, směsí na vaření i rychlé zpracování cibule, sýru nebo ořechů. Praktický otvor ve víku vám umožní doplňovat přísady přímo během přípravy, takže snadno doladíte konzistenci nebo chuť výsledného pokrmu. Ať už experimentujete v kuchyni, nebo chcete jen rychle zpracovat suroviny, tento sekáček budete mít v permanenci, protože toho zvládne opravdu hodně!


Nad cibulí nepláče
Sekací nástavec je osazen čtyřmi ostrými nerezovými čepelemi, které ve spojení s motorem o výkonu 400 W a dvěma rychlostmi snadno zvládnou jemné sekání cibule, strouhání sýra na malé kousky i úpravu ořechů. Poradí si dokonce i s ledem, který během okamžiku promění na ledovou tříšť.
Šlehačka, krém nebo pomazánka?
Se šlehacím nástavcem se snadno pustíte do přípravy lahůdek, které běžně kupujete hotové. Nadýchané krémy, jemné dresinky, čerstvý hummus nebo domácí rostlinné i klasické pomazánky zvládnete během pár minut a s výrazně lepší chutí. Jakmile jednou vyzkoušíte, jak rychlé a jednoduché to je, nebudete chtít jinak.


4 čepele z nerezové oceli
Dvojitý břit zajistí rovnoměrné sekání i tvrdších surovin.
Velká nádoba 1 litr
Dostatek prostoru i pro větší množství surovin

Snadný výběr ze dvou rychlostí

Dvě dvojité čepele z nerezové oceli.

Nádoba s pracovním objemem 1 litr.

Silný motor s výkonem 400 W.


Přidávání surovin během přípravy
Můžete dolévat nebo doplňovat přísady, aniž byste museli přerušit práci.
Jednoduché ovládání
Jednoduše přepínáte dvě rychlosti nízkou a vysokou.

Vlastnosti a funkce
| Počet nožů | 2 |
|---|---|
| Materiál nože | Nerezová ocel |
| Vlastnosti sekáčku | Vhodný do myčky |
| Typ sekáčku | Elektrický |
| Objem nádoby | 1,00 l |
| Displej | Ne |
|---|---|
| Nástavec na šlehání | Ano |
| Počet nástavců v balení | 2 |
| Funkce sekáčku | Krájení, Míchání |
|---|---|
| Počet rychlostí | 2 |
| Příkon | 400 W |
|---|
| Materiál nádoby | Plast |
|---|
| Výška | 27,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 20,00 cm |
| Hloubka | 15,00 cm |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Barva | Černá, Černá - Stříbrná |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.