Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Pákové kávovary s mlýnkem

Pákové kávovary s vestavěným mlýnkem jsou poslední dobou velmi oblíbenými. Jejich velkou výhodou je, že zvládnete namletí čerstvých kávových zrn i celkovou přípravu kávy v jednom přístroji. Nemusíte tak shánět další spotřebič, který by ve vaší kuchyni zabíral další místo. Pomocí pákového kávovaru s mlýnkem připravíte kvalitní espresso, krémové cappuccino i latté.    

Pokud milujete vše, co je s kávou spojené, především tedy její aroma a přípravu, pak s pákovým kávovarem si ji užijete naplno. Počínaje mletím kávy, přes její naplnění do páky se sítkem a pěchování až po příjemné vychutnání každého jejího doušku. Čištění přístroje nevyjímaje. Pákový kávovar je zkrátka pro kávové fajnšmekry.    

Dle svých preferencí můžete u nás vybírat z pákových kávovarů s mlýnkem renomovaných značek:

Víte co vám může kávovar s mlýnkem vykouzlit?

Kávu jako od baristy, jehož síla tlaku dosahuje kolem 15 barů. Příkon jde ruku v ruce se spotřebou elektrické energie. Čím vyšší příkon, tím vyšší spotřeba.

Objem nádržky na vodu volte podle toho, jak často se u vás káva bude připravovat. Bude to denně, nebo jen příležitostně? Abyste nekupovali zbytečně objemnější přístroj, ale také abyste nemuseli neustále doplňovat vodu.

Pokud chcete v přístroji připravovat kromě espressa i kávy s mléčnou pěnou, jako například cappuccino nebo latté, měl by obsahovat mléčné příslušenství s tryskou pro napěnění mléka. Pokud ne, tak si přístroj pro přípravu mléka můžete pořídit i samostatně.

Některé kávovary mají v sobě zabudovaný i zásobník na namletou kávu. To je příjemný bonus.

Pakove espresso sencor

Výhody pákových kávovarů s mlýnkem

  • Mletí a celá příprava kávy v jednom přístroji
  • Káva z čerstvě namletých kávových zrn
  • Poskytnou zážitek z přípravy kávy
  • Srovnatelná kvalita kávy jako z drahých automatických kávovarů
  • Bývají levnější než automatické kávovary
5 999 Kč
62 999 Kč
Všechny filtry

26 produktů

Zobrazit dalších 2
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.