Doporučené služby
Další možnosti financování

Pákový kávovar Sage SES878BTR Espresso Black Truffle
- tlak 15 bar
- funkce ThermoJet a Claris
- LCD displej
- zabudovaný konický mlýnek s kovovými kameny na mletí
- nahřívání hrnečků
- hrubost kávy z 30 různých druhů
- systém nízkotlakového předspaření

Špičkový domácí barista Sage SES878BTR Espresso Black Truffle
S velice praktickým a spolehlivým Sage SES878BTR Espresso Black Truffle si připravíte jakýkoliv kávovou specialitu z pohodlí domova. Pákový kávovar s tlakem 15 bar zaručuje dokonalou extrakci namletých zrn ze zabudovaného konického mlýnku s kovovými mlecími kameny. Nádoba mlýnku má kapacitu 250 g a Sage SES878BTR Espresso Black Truffle si z ní bere potřebné množství kávových zrn pro určenou dávku. Na LCD displeji si lze nastavit hrubost z 30 různých druhů a kávovar následně vsype namletou kávu do držáku s filtrem. Praktický tamper, jenž je samozřejmě součástí balení, slouží k upěchování kávy v páce.

2 filtry a funkce kávovaru
Sage SES878BTR Espresso Black Truffle má ve své výbavě 2 sítka pro přípravu 1 nebo 2 šálků kávy, do kterých vtéká voda ze zásobníku. Kávovar má dále funkci ThermoJet, díky níž vodu nahřeje a připraví během pouhých 3 vteřin, a systém nízkotlakového předspaření (postupné zvyšování tlaku s rovnoměrným rozprostřením po filtru). Mléko do kávy si s parní tryskou dokonale našleháte a vytvoříte s ním spoustu mléčných dobrot do již předehřátých šálků. Plocha pro nahřátí hrnečků se nachází shora Sage SES878BTR Espresso Black Truffle hned vedle nádoby na zrna.

Komfort, jednoduchost a design
Veškeré díly kávovaru Sage SES878BTR Espresso Black Truffle jsou snadno přístupné a pro vás to znamená maximální komfort při každodenním používání. 2l nádobku snadně vyjmete a doplníte vodou. Nádržka disponuje systémem Claris, který před použitím vodu vyfiltruje. Odkapávací misku stačí vyjmout a vylít. Design kávovaru Sage SES878BTR Espresso Black Truffle je inspirován moderním stylem a spolu s černou barvou s kovově stříbrnými prvky přinese do vaší domácnosti eleganci a luxus.
| Typ espressa | Pákové |
|---|---|
| Typ přístroje | Pákové espresso |
| Použití mleté kávy | Ne |
|---|---|
| Objem zásobníku vody | 2,0 l |
| Tlak | 15 bar |
| Kávomlýnek | Ano |
|---|---|
| Tryska na páru | Ano |
| Displej | Ano |
| Auto-cappuccino | Ne |
|---|---|
| Automatické odvápňování | Ano |
| Automatický proplach | Ano |
| Funkce horká voda | Ano |
| Nahřívání šálků | Ano |
| Příkon | 1650 W |
|---|
| Výška | 41,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,40 cm |
| Hloubka | 41,00 cm |
| Hmotnost | 12,5 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.