- příkon 130 W
- nůž z kvalitní nerezové oceli
- kapacita na 50 g kávových zrn
- porce až pro 6 šálků
- bezpečnostní pojistka proti spuštění bez krytu
Kávomlýnek, příkon 130 W, objem 50 g, rovnoměrné namletí kávy, stříbrné provedení z nerezové oceli, jedno mletí cca 6 šálků kávy, systém mletí tříštivý nůž
Slevový kupón
469 Kč
388 Kč bez DPH

Kávomlýnek Orava KM-802

Kávomlýnek Orava s kvalitním nožem
Orava KM-802 s příkonem 130 W se pomocí nože z kvalitní nerezové oceli postará o namletí čerstvých kávových zrn. Příprava lahodné kávy se tak stává snadnou záležitostí. Díky elegantnímu bílému provedení navíc skvěle zapadne do vašeho interiéru.

Příprava směsi až pro 6 šálků kávy
Zařízení je opatřeno kapacitou pro 50 g kávových zrn. Najednou tak můžete připravit až 6 šálků výborné kávy. Výslednou hrubost směsi ovlivníte délkou mletí, kterou regulujete stlačením tlačítka. Praktickým prvkem je bezpečnostní pojistka proti spuštění kávomlýnku Orava KM-802 bez krytu.
Obecné
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|
Vlastnosti
| Materiál těla | Plast |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 50 g |
Funkce
| Nastavení hrubosti mletí | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 130 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 17,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 9,70 cm |
| Hloubka | 8,00 cm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.