- příkon 150 W
- rovnoměrné mletí
- nůž z kvalitní nerezové oceli
- kapacita na 60 g kávových zrn
- porce až pro 6 šálků
Kávomlýnek, příkon 150W, objem 60 g, rovnoměrné namletí kávy, stříbrné provedení z nerezové oceli, jedno mletí cca 6 šálků kávy, systém mletí tříštivý nůž
Doporučené služby
Slevový kupón
599 Kč
495 Kč bez DPH

Kávomlýnek Orava KM-800 S

Kvalitní nůž z nerezové oceli
Stylový kávomlýnek Orava KM-800 S je praktickým pomocníkem, který vám pomůže s přípravou lahodné kávy. Výkonný 150W motor a kvalitní nože z nerezové oceli se postarají o snadné a rychlé namletí čerstvých kávových zrn.

Praktický pomocník Orava KM-800 S
K dispozici je kapacita pro 60 g kávových zrn. Najednou si tak připravíte směs až pro 6 šálků. Spolehnout se můžete na rovnoměrné mletí. Stříbrný design kávomlýnku Orava navíc skvěle zapadne do vaší kuchyně.
Obecné
| Typ přístroje | Kávomlýnek |
|---|
Vlastnosti
| Materiál těla | Plast |
|---|---|
| Systém mletí | Mlecí nůž |
| Kapacita zásobníku na mletou kávu | 60 g |
Funkce
| Nastavení hrubosti mletí | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Příkon | 150 W |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 17,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 10,00 cm |
| Hloubka | 10,00 cm |
| Hmotnost | 0,7 kg |
Barva
| Barva | Stříbrná |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.