- pro děti od 2 let
- nastavitelná řídítka i sedadlo
- LED světla v kolech
- absence zámku řízení pro větší bezpečnost
- protiskluzové rukojeti
- nosnost 35 kg
- váha 3,5 kg
- rám z oceli
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Odrážedlo MoMi ISOKA

První zkušenost s kolem
Odrážedlo MoMi ISOKA slouží jako užitečný trénink před tím, než se vaše ratolesti začnou učit jezdit na opravdovém kole. Holčičky i kluci od 2 let si s ním užijí spoustu zábavy. Jeho ovládání je snadné a díky protiskluzovým rukojetím také pohodlné. Protože děti rostou mrknutím oka, výšku sedadla i řídítek lze jednoduše nastavit. Nepotřebujete k tomu dokonce žádné nářadí – vše zvládnete ručně. Odrážedlo má nosnost až 35 kg a jeho lehká konstrukce umožňuje snadnou manipulaci. Když se dítě jízdou unaví, můžete odrážedlo lehce přenést.

Stylový design, maximální využití
Zajímavou součástí balančního kola MoMi ISOKA jsou LED světla zabudovaná přímo v kolech. Fungují na principu dynama a začnou svítit, jakmile se odrážedlo rozjede. Ke spuštění tohoto cool doplňku nepotřebujete žádné baterie. Kola vyrobená z termoplastické pryže TPR jsou velmi odolná a pružná. Děti se tak nemusí bát náročnějšího terénu, protože nerovnosti na cestě při jízdě ani nepocítí. Součástí jsou také praktické opěrky nohou, které umožňují dětem posílit stabilitu. Prvkem podporujícím maximální bezpečnost je absence zámku řízení. Pokud dítě škobrtne nebo ztratí nad odrážedlem kontrolu, řídítka se šikovně sklopí. To předchází nepříjemným zraněním.
| Určení | Dětské |
|---|---|
| Typ přístroje | Odrážedlo |
| Pro děti věku | 2+ |
|---|
| Maximální nosnost | 35,0 kg |
|---|
| Výška | 52,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 41,50 cm |
| Hloubka | 83,00 cm |
| Hmotnost | 3500 g |
| Barva | Fialová |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.