- pro děti od 1 roku
- dvoupolohové nastavení sedadla
- stabilní
- lehké
- skládací rám
- snadná montáž
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Odrážedlo MoMi DEX žluté

Dvě nastavitelné výšky
Dětská odrážedla jsou ideální kombinací zábavy a správného osvojování si koordinace pohybu. Žluté odrážedlo DEX od značky MoMi je určeno pro děti od 1 roku. Je vybaveno 3 koly a otočným volantem. Dvoustopá vozítka umožňují dětem lépe držet rovnováhu. Výšku sedadla máte možnost nastavit ve dvou úrovních pro dokonalé přizpůsobení vzrůstu a potřebám dítěte.

Stabilní odrážedlo pro rozvoj motoriky
Odrážedlo pro děti MoMi DEX je stabilní a lehké. Umožní vám vzít své dítko na procházku, kterou by samo po svých nožkách ještě neušlo. Jízda na něm zlepšuje celkový rozvoj motoriky a rovnováhu. Je vhodné pro děti, které dělají první krůčky. Skládací rám umožňuje jeho snadnou přepravu například ve spodním koši kočárku. Snadná montáž nevyžaduje použití žádného nářadí.
| Určení | Dětské |
|---|---|
| Typ přístroje | Odrážedlo |
| Pro děti věku | 1+ |
|---|
| Maximální nosnost | 20,0 kg |
|---|
| Výška | 37,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 23,00 cm |
| Hloubka | 50,00 cm |
| Barva | Žlutá |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.