- kapacita 9 kg
- energetická třída D
- invertorový motor s 10letou zárukou
- tepelné čerpadlo DUAL Inverter Heat Pump
- dva režimy sušení: Energie, Čas
- mobilní aplikace LG ThinQ
- program pro alergiky
Kondenzační sušička, energetická třída D, kapacita 9kg, tepelné čerpadlo, EcoHybrid, Program pro alergiky, 10 let záruka na invertorový motor a duální invertorový kompresor
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Sušička prádla LG RC91V5AV6N

Technologie tepelného čerpadla DUAL Inverter Heat Pump
Sušička LG RC91V5AV6N v energetické třídě D s roční spotřebou 228 kWh usuší až 9 kg prádla. O spolehlivý a tichý se postará invertorový motor s 10letou zárukou a hlučností 64 dB. Nižší spotřebu energie a udržení kvality oblečení má na starost tepelné čerpadlo DUAL Inverter Heat Pump, které nabízí dva režimy sušení pro dvojitou úsporu v podobě Energie a Času. Zařízení je obohaceno také o automatické čištění kondenzátoru.

Sušička LG RC91V5AV6N zajistí šetrnou péči
Program Vlna nabízí šetrné zacházení se svetry, čepicemi i šálami. Zvyšuje jejich jemnost a omezuje vznik žmolků. Umožněno je i důkladné sušení pokrývek a ručníků, přičemž LG RC91V5AV6N myslí i na alergiky s odstraněním až 99,9 % prachových roztočů. Postaráno bude i o nejjemnější kousky, kdy dojde k jejich perfektnímu vysušení a menšímu pomačkání. Pokud jste ve spěchu, přijde vám vhod program Rychlý 30‘, kterému stačí pouhých 30 minut.

Komfortní ovládáním na dálku
Chod zařízení je možné na dálku sledovat a ovlivňovat pomocí chytrého telefonu a mobilní aplikace LG ThinQ. Sušička LG RC91V5AV6N nabízí intuitivní ovládání, jež zajistí rychlou a přesnou obsluhu. Kompletní informace o procesu lze sledovat na přehlednémdispleji. O bezpečné a pohodlné používání se dále postará odložený start nebo třeba praktická záležitost v podobě osvícení bubnu. Zařízení lze napojit na vodovodní systém, čímž odpadá práce s vyprazdňováním kondenzační nádoby.
Hadice pro připojení na odpad není součástí balení.
| Typ přístroje | Sušička prádla |
|---|
| Počet programů | 14 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Hlučnost | 64 dB |
| Náplň sušení | 9,0 kg |
| Systém sušení | Kondenzační |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Připojení na odpad | Ano |
| Ukazatel průběhu | LED displej |
|---|
| Odložený start | Ano |
|---|---|
| Kompatibilita | LG ThinQ |
| Český ovládací panel | Ano |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | D |
|---|---|
| Roční spotřeba energie | 124,00 kWh |
| Výška | 85,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 60,00 cm |
| Hloubka | 66,00 cm |
| Hmotnost | 57,0 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
| Certifikace dTest | Ano |
|---|
Doporučené články
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.