Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

LG cashback

Potřebujete si vybavit koupelnu nebo chcete obnovit zastaralé spotřebiče? Pak je akce LG CASHBACK právě pro vás. Máte skvělou příležitost pořídit si nejmodernější velké spotřebiče od LG, a ještě získat své peníze zpět. Tak neváhejte a pořiďte si z vybraných kombinací zařízení a získejte zpět až 2 000 Kč!

CASHBACK

Přesný překlad z angličtiny je návrat peněz/hotovosti a společnost LG to vzala opravdu doslova. Jde o akci, při které si zakoupíte vybrané zboží (pračku, pračku se sušičkou, sušičku), na kterém je tato akce aplikována, a za toto zboží dostanete zpět peníze.

Jak na to?

1. Nakupte v termínu od 1. 3. do 31. 5. 2024 vybrané výrobky LG.

2. Zaregistrujte se nejpozději do 14 dnů od data nákupu ZDE – nejpozději však do 9. 6. 2024. Do formuláře nahrajte svůj nákupní doklad, vč. fotografie sériového čísla výrobku.

3. Po ověření vaší registrace a splnění podmínek akce obdržíte schvalovací e-mail. Následně se můžete těšit na odpovídající částku, která vám v průběhu 40 pracovních dnů přijde na vámi uvedený bankovní účet. 

Akce platí od 1. 3. do 31. 5. 2024 nebo do vyprodání zásob.

Akce

Cashbacky

14 989 Kč
75 990 Kč
Všechny filtry

27 produktů

Zobrazit dalších 3
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.