- kapacita praní 12 kg/sušení 10 kg
- energetická třída A/C
- max. 1 400 ot./min
- technologie Smart Pairing
- funkce AI DD
- program TurboWash 360°
- aplikace LG ThinQ
Pračka se sušičkou, kapacita praní 12 kg / sušení 10 kg, energetická třída C, max. otáčky 1400ot/min, ThinQ + Wi-Fi, AI DD, Steam, TurboWash, Inverter Direct Drive motor – 10 let záruka
Varianty produktu
Slevový kupón

Pračka se sušičkou LG WT1210BB

Výkonná prací věž LG WT1210BB
Prací věž v podobě pračky se sušičkou LG WT1210BB nabízí kapacitu na praní 12 kg (až 1 400 ot./min) a sušení 10 kg s energetickou třídou C. Elegantní vzhled LG WashTower s nižší výškou je ideální pro majitele malých prostorů. Vybírat můžete ze 7 pracích a 7 sušicích programů, přičemž poskytují i 14 přídavných funkcí. Kvalitní invertorový motor Direct Drive zajišťuje tichý, spolehlivý a dlouhodobý chod.

Šetrná péče o jakýkoliv druh tkaniny
Technologie Steam se díky účinkům páry postará o redukci až 99,9 % alergenů při zvolení programu Pro alergiky. Velké množství cyklů je doplněno funkcí AI DD, která zvolí ideální kombinaci pohybů se zajištěním jemného a účinného chodu. Smart Pairing slouží k automatickému nastavení sušičky na základě zvoleného programu na pračce. Vhod vám přijde i rychlý 39minutový prací program TurboWash 360°. Díky předehřívání sušičky před koncem praní budete mít oblečení z LG WT1210BB k dispozici již za 59 min.

Komfortní ovládání přes telefon
Snadné a pohodlné ovládání pračky se sušičkou LG WT1210BB má na starost středový panel. Pomocí aplikace LG ThinQ a podpory Wi-Fi připojení je umožněno nastavování i na dálku. Navíc tak získáte přístup ke stahování nových pracích cyklů. Spolehnout se můžete i na funkci hlasového asistenta, odložený start nebo dětský zámek.
| Typ přístroje | Pračka se sušičkou |
|---|
| Počet programů | 7 |
|---|---|
| Program jemné prádlo | Ano |
| Parní program | Ano |
| Program snadné žehlení | Ano |
| Doba programu praní | 4:00 |
| Smart | Ano |
|---|---|
| Hlučnost | 72 dB |
| Náplň praní | 12,0 kg |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Náplň sušení | 10,0 kg |
| Odložený start | Ano |
|---|---|
| Množstevní automatika | Ano |
| Signalizace průběhu praní | LED displej |
| Kompatibilita | LG ThinQ |
| Český ovládací panel | Ano |
| Automatické dávkování | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi |
|---|
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba 100 cyklů praní | 49 kWh |
| Spotřeba vody za cyklus | 57 l |
| Výška | 165,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 60,00 cm |
| Hloubka | 66,00 cm |
| Hmotnost | 128,0 kg |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.