- 8jádrový procesor Intel Core 5 210H, 12 vláken
- frekvence procesoru 2,2 GHz, boost až 4,8 GHz
- 8GB operační paměť
- 15,6" displej s rozlišením Full HD (1920 × 1080)
- SSD disk s kapacitou 512 GB
- operační systém Windows 11 Pro
- hmotnost 1,61 kg
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Notebook Lenovo V15 G5 IRL (83GW00B9CK)

Výkon pro každodenní úkony
Notebook Lenovo V15 G5 IRL je vybavený procesorem Intel Core 5 210H s frekvencí až 4,8 GHz a 8 jádry, což zajišťuje svižný chod běžných aplikací a snadné plnění kancelářských úkolů bez zbytečných prodlev. Plynulý chod i při náročnějších procesech zajišťuje 8GB RAM, kterou lze rozšířit až na 32 GB. Nechybí také 512GB SSD úložiště, se kterým bude spouštění systému i načítání dat ještě rychlejší. Integrovaná grafika Intel poskytuje dostatek výkonu pro práci s videem, prezentacemi i běžné multimediální využití.

Možnosti připojení a detailní obraz
Displeji o velikosti 15,6" a rozlišením Full HD neunikne žádný detail, antireflexní úprava a jas 250 nitů podpoří pohodlí při dlouhodobé práci i sledování obsahu. Ke komfortu práce přispívá numerická klávesnice a multi-touch touchpad. Pro připojení periferií notebook Lenovo V15 G5 IRL nabízí 2 × USB-A, 1 × USB-C s podporou Power Delivery a DisplayPort, HDMI 1.4b a RJ-45 pro stabilní síťové připojení. Kombinovaný audio jack pro sluchátka je samozřejmostí. Bezdrátové připojení zajišťuje Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.2, které umožní rychlé surfování a propojení dalšího příslušenství bez potřeby dalších kabelů.

Intuitivní prostředí a výdrž
Lenovo V15 G5 IRL běží na Windows 11 Pro s intuitivním prostředím a podporou češtiny i slovenštiny a je vybaven HD webkamerou pro vyřizování videohovorů. Krytka chrání vaše soukromí, když si zrovna nepřejete být viděni. Notebook váží přibližně 1,61 kg, je tedy dostatečně lehký na každodenní přenášení mezi prací, školou nebo domovem. Baterie o kapacitě 47 Wh s 65W adaptérem poskytnou solidní výdrž, pevná konstrukce je odolná vůči každodennímu opotřebení. Lenovo je zkrátka univerzální stroj připravený na náročné pracovní dny i multimediální zábavu.
| Použití | Domácí |
|---|---|
| Ultrabook | Ne |
| Part Number | 83GW00B9CK |
| Modelová řada | Lenovo V15 |
|---|
| Rozšíření operační paměti | + 24 GB |
|---|---|
| Intel Optane | Ne |
| Operační paměť | 8,00 GB |
| Typ disku | SSD |
|---|---|
| SSD Disk | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita baterie Wh | 47 |
|---|
| Displej | Antireflexní |
|---|---|
| Rozlišení panelu | 1920 × 1080 px |
| Dotykový displej | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 15,60 " |
| Obnovovací frekvence | 60 Hz |
| Svítivost displeje | 250 Nits |
| Typ displeje | TN |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Procesorová řada | Core 5 |
| Model procesoru | Core 5 210H |
| Základní frekvence procesoru | 2,20 GHz |
| Frekvence procesoru boost | 4,80 GHz |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Síťový procesor (NPU) | Ne |
|---|
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
|---|---|
| Mechanika | Ne |
| Výbava | Webkamera, Port pro sluchátka a mikrofon, Numerická klávesnice |
| Podpora WIN11 | Ano |
|---|---|
| Předinstalovaný Microsoft 365 Personal | Ne |
| Operační systém | Windows 11 Professional |
| Typ grafické karty | Integrovaná |
|---|---|
| Grafika | Arc Graphics |
| Výrobce grafiky | Intel |
| Podsvícení klávesnice | Ne |
|---|
| Počet USB-A | 2 |
|---|---|
| Počet USB-C | 1 |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth |
| Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | 802.11ax |
| Rozhraní | USB-C, USB-A, RJ-45, HDMI |
| Materiál konstrukce | Plastový |
|---|---|
| Konstrukce | Pevná |
| Výška | 1,83 cm |
|---|---|
| Šířka | 35,92 cm |
| Hloubka | 23,58 cm |
| Hmotnost | 1,6 kg |
| Barva | Černá |
|---|
| Obsah balení | Nabíječka |
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.